Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

(tu)

Baya sevdim ya, kuvira güzel olmuş; yalnız babasının tam aksi istikametinde gidiyor hatun.
Peki ordu kimin? earth kingdomun değil mi? Öyleyse o lavuk taç giydiğinde ne olacak?

Biraz earth ağırlıklı olucak tabi sezon, ve kimin geleceğini biliyoruz ^^. Kuvira baya hoş, ama bence ana villain o değil, o olmayacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

(tu)

Baya sevdim ya, kuvira güzel olmuş; yalnız babasının tam aksi istikametinde gidiyor hatun.
Peki ordu kimin? earth kingdomun değil mi? Öyleyse o lavuk taç giydiğinde ne olacak?

Biraz earth ağırlıklı olucak tabi sezon, ve kimin geleceğini biliyoruz ^^. Kuvira baya hoş, ama bence ana villain o değil, o olmayacak.

Wu ya pasta atarken orda Mako diyo zaten Kuvira yancıları diye 2 ye bölünecek ülke.

Sosyal ağlarda paylaş

S04e01

Korranın earth bending çukurlarında gezmesini ben de manidar buldum. Toprak biliyorsunuz en "sağlam" element, irade sağlamlığı kadar beden sağlamlığı ve hatta künklüğü de gerektiriyor. Aang toprak bükmeyi öğrenirken Toph'dan ne laflar yedi, duruşunda bile ne kadar zorlandı hatırlayın.
Ahan da bu sebeple Korra'nın hem manen titrek hem de bedenen güçsüz zamanında kendini toprak arenalarında zorlaması bana "iyileşmek" için bilhassa yapılmış sert bir seçim gibi geldi.
Ben derim ki Korra eski gücüne kavuşmak için kendine kaçma odaklı havayı da, efendim kolay destruction sağlayan ateşi de, yumuşak ve fazlasıyla benign olan suyu da yasakladı. Dengeyi bulmak ve güçlenmek için toprak diyetine girdi.

Her halükarda bence haaaarika başladı sezon. Çok da anlamlı başladı. Çok da süper olcak bence, sezon bittiğinde elimiz böğrümüzde kalıcaz ve hayatımızın sonuna kadar avatar lore'unu özliycez. We're doomed :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bölüm 1

eğer fragmana geri dönersek, korra'nın saçını kesmeden önce, ruhlar dünyasını ziyaret ettiğini görürüz. bu ziyarette karşılaştığı birisinin(iroh veya bumi olabilir.) tavsiyesiyle bu yola girmiş olabilir. tabi bu sadece fiziksel eğitim için değil, aynı zamanda dünyayı gerçek anlamda tanımak içinde, bu yolculuğa çıkmıştır. çünkü korra serinin başından beri, korunarak büyümekten doğan bir saflıkla, dünyaya bakıyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

dergul said:

Bölüm 1

eğer fragmana geri dönersek, korra'nın saçını kesmeden önce, ruhlar dünyasını ziyaret ettiğini görürüz. bu ziyarette karşılaştığı birisinin(iroh veya bumi olabilir.) tavsiyesiyle bu yola girmiş olabilir. tabi bu sadece fiziksel eğitim için değil, aynı zamanda dünyayı gerçek anlamda tanımak içinde, bu yolculuğa çıkmıştır. çünkü korra serinin başından beri, korunarak büyümekten doğan bir saflıkla, dünyaya bakıyordu.

Spoiler Vermiyim dedim ama sana bir soru?

Usta tamam da, ilah gibi bükme yetenekleri olan korra resmen earth bending'de dayak yiyiyor.PErişan oluyor. Bu kız nasıl böyle nerf yedi ???

Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

dergul said:

Bölüm 1

Usta tamam da, ilah gibi bükme yetenekleri olan korra resmen earth bending'de dayak yiyiyor.PErişan oluyor. Bu kız nasıl böyle nerf yedi ???

korra kendini arayışındayken, kimliğini gizlemek istiyorsa, dikkat çekmemesi gerekiyor. kim daha çok dikkat çekerdi, sürekli kazananlar mı, yoksa yenilenler mi.

Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

dergul said:

Bölüm 1

korra ne zaman earthbending'de muazzam iyiydi ki? avatar olmasi butun bending'lerin en iyisini yapabilmesi anlamina gelmiyor. sadece 4 ana elementi yapabiliyor olmasi demek.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...