Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

Airbending i random dağıtmaları güzel olmamış ya, hoşuma gitmedi.

Main villainlarda iş var gibi. Böyle white lotus u da döveriz avatar ı da döveriz diye lafa girmeleri, arka planı açıklamadan başlamalarını filan konu açısından zayıf buldum ama daha 3. bölüm bu, bir amaçları filan vardır herhalde.

Earth Queen de side villain olur mu bilinmez ama Dai Li nin işe karışması filan da hoş olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

üç bölümü de epey beğendim. yeni konu mantığını çözemesem de hoşuma gitti. yeni karakterler de iyi.

bir anda millet nasıl bender oldu anlamadım. nasıl bağlayacaklar acaba. mevcut benderların o mantıktan yola çıkarak misli şeklinde güçlenmiş olmaları gerekmiyor mu?

yalnız ba sing se'de bazı yerlerde background art o kadar kötüydü ki yuh artık dedim. inanılmaz güzel animasyonlarla über aksiyon sahneleri yapıyorsun sonra tırt tırt backgroundlar döşüyorsun... çok ilginç. aceleye geliyor herhalde bazı sahneler.
Sosyal ağlarda paylaş

Cast iyi de castin performansi kotu. Her karakter icin bunu soyleyemem belki ama cogu karakterde bir ruhsuzluk var, tonal olarak uyusmazliklar var sanki ayni mekanda konusmuyorlarmis gibi.Hepsinin arkada metronom varmis gibi ayni ritim ve hizda konusmasini hic saymiyorum.

Lipsync i falan gormezden gelebiliyorum bu butce isi. Zaten hayvan gibi aksiyon sahneleri ciziyorlar. Hem burdan ve arcane in soyledigi gibi background dan baya bi calinmis biseyler ama cast in kotu performansini ve teknik ses ekibinin yetersizligi cekilir sey degil.

Diger mehledigimiz mevzularda ekstra is yuku var haliyle butce gerekiyor, bu mevzuda yapilan is yuku ayni ama kalitesi az.

edit: ha japon tarzini baya seviyorum , o ayri
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...