Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

DeadSkinMask said:

3. bölümü izledikten sonra ki rage le yazmıştım bunu. şimdi bitirdim son bölümü fakat yine aklımda bikaç soru var. yanlış anladıysam düzelt hocam. vaatu + unalaq raava'yı yok ettikten sonra geçmiş avatarlarla olan bağlantılar yok oldu. sonra jinora sağolsun ravaa tekrardan hayata döndü. korra'dan sonra gelecek olan avatarlar sadece korrayla mı iletişimde olacak yoksa diğer avatarlarla da iletişime geçebilecek mi?

bahsedildigi kadariyla cycle yeniden baslamis gozukuyor, yani bundan sonra onceki avatarlarla iletisim korra'dan itibaren gibi. ama reenkarnasyon dongusu kirilmadi korra'dan sonra bilimum avatarlar dogabilecek

tabii baska bir sekilde restore edecez diye hikaye yazarlarsa bilemem 3. veya 4. sezonda

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

DeadSkinMask said:

3. bölümü izledikten sonra ki rage le yazmıştım bunu. şimdi bitirdim son bölümü fakat yine aklımda bikaç soru var. yanlış anladıysam düzelt hocam. vaatu + unalaq raava'yı yok ettikten sonra geçmiş avatarlarla olan bağlantılar yok oldu. sonra jinora sağolsun ravaa tekrardan hayata döndü. korra'dan sonra gelecek olan avatarlar sadece korrayla mı iletişimde olacak yoksa diğer avatarlarla da iletişime geçebilecek mi?

bahsedildigi kadariyla cycle yeniden baslamis gozukuyor, yani bundan sonra onceki avatarlarla iletisim korra'dan itibaren gibi. ama reenkarnasyon dongusu kirilmadi korra'dan sonra bilimum avatarlar dogabilecek

tabii baska bir sekilde restore edecez diye hikaye yazarlarsa bilemem 3. veya 4. sezonda

Abi reenkarnasyon döngüsü dedigin sey zaten Raava. Her avatar öldügünde Ravaa baskasinda doguyo. Ravaa öldügünde döngü bitmis oldu ama yeniden dogdu Waatu'nun icinde.

Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Abi reenkarnasyon döngüsü dedigin sey zaten Raava. Her avatar öldügünde Ravaa baskasinda doguyo. Ravaa öldügünde döngü bitmis oldu ama yeniden dogdu Waatu'nun icinde.

evet ben de farkli bir sey demedim zaten

sadece
raava olmedi teknik olarak, cunku bilimum kere flashbackle de falan gosterdikleri gibi ne raava'nin ne waatu'nun olme imkani yok zaten. Korra kendi Raava'yi goremeyince Jinora "Spirit Guide"lik gorevini yapip "Raava olmedi kalbimizde yasiyor" diye parmakla gosterdi sadece.

Tabii o kismi asiri aceleye getirmisler yine

Sosyal ağlarda paylaş

inanilmaz aceleye gelmis 4 bolum olmasina ragmen. her seyi toparlamak icin 1 bolum daha lazim sona bence.

final

eski avatar'larla link'in yok olmasina inanilmaz uzuldum ama ya. hala burukluk var icimde 1 saat gecti izlememe ragmen fklajdskljfdas. genel olarak cok kotu degildi bence final. aceleye getirilen ogeleri atlarsak tahmin etmeyecegim seyler olmadi degil. ama hazir link falan kopmusken pozitif olmayan bir ending yapsalarmis iyi olurmus. vaatu'yu dovse ama avatar olamasa tekrar falan. kisfmet.

Sosyal ağlarda paylaş

11-12-13 güzeldi, en azından doğru düzgün combat filan gördük te o 14 nedir ya? İlk sezon finalinden bile kötü.
Daha kötü bağlayamazlardı herhalde.

Hayır bir de acırsam gelecek avatarlara acırım. Meditasyonla spiritle avatar state le bok püsürle uğraşacaklar o kadar, çıka çıka kezbanın teki çıkacak karşılarına.
üff snn be slk

Hayır niye böyle saçma bir şey yaptılar ki, geçmiş avatarlardan koparmaları çok gereksizdi.
Acaba bi 3. sezonu çekersek eski avatarlara tekrar bağlanmasını anlatırız oradan malzeme çıkar filan diye mi düşündüler nedir yani?

Sosyal ağlarda paylaş

http://31.media.tumblr.com/55c23566e132dec174495ec050b208d8/tumblr_mwcg2i5dnF1rcy5pco6_250.gif

http://4.bp.blogspot.com/-8Jo-YFTqyP0/USGqsdO96ZI/AAAAAAAAAZM/wWZDU0RISrc/s320/damien.gif

ShadowFury said:

Hayır bir de acırsam gelecek avatarlara acırım. Meditasyonla spiritle avatar state le bok püsürle uğraşacaklar o kadar, çıka çıka kezbanın teki çıkacak karşılarına.
üff snn be slk

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

ya jinora olmasa korra'nın legendliği olmayacakmış. yatsın kalksın dua etsin o kıza. spirit world'e geçiren de oydu, vaatu spiritini emerken de o kurtardı. bu kadar sümük bi avatar mı olur allasen.
bide beraber yaşamayı öğrenmeli diye açık bıraktı ya o portalları, resmen hikaye çıksın diye yapmışlar. kendini bilmez x nation insanları gider dalarlar spiritlere, bunlar da kendini kaybeder dark side'a geçer. hop al sana vaatu. dünyayı kurtarmasının üzerinden 1 sene geçmeden yine felakete sürüklenir dünya.

not: türkçeyi katlettiğim için özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...