Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seçim olsa oyunuzu kime verirdiniz

banadamilolo

Öne çıkan mesajlar

Erdal İnönü bu ülkede çok kısa süre bile olsa bir ara başbakanlık yaptı ya (vekili olarak o da anca) o bile gayet ülke içinde bir umut var dedirtiyor . Kuramsal Fizik profesörü herifin başbakan olduğu ülkeymişiz bir ara :D

2015 için adayım Sheldon Cooper , hatta pankart hazır

----Einstein----------------Erdal İnönü-----------Sheldon Cooper
Bombasını Çaldınız-------Sinirden Kanser Ettiniz----Yedirmeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto'nun yazdıklarına katılıyorum. CHP, AKP'den bin kat iyi bir parti. Ama işte bazı medya kuruluşları CHP'yi hiç konuşturmayınca, insanlara sadece CHP'nin hatalarını ve komik yönlerini gösterince, insanlar da CHP'den soğuyor. CHP iktidara gelmedi. Ama insanlar sanki CHP iktidarmış da şu anki her şeyin suçlusu oymuş gibi davranıyor. CHP iktidara gelse en azından Tayyip gibi astığım astık kestiğim kestik demeyecek.

Sotto said:

Şu CHP suxx olayını anlamıyorum ben arkadaş. Gerçekten. Hani şu an daha önce iktidara gelmiş, birşeyleri becerememiş olsalar peki diyeceğim insanlar haklı. Ama benim anlamadığım nokta şu, AKP ilk seçimlerinde gidip 30 küsür oy almadı mı. AKP o zamana kadar iktidara gelmiş miydi. Aksine, Erdoğan ve ekibinin nasıl bir mantaliteye sahip olduğu biliniyordu, ama insanlar gittiler yine boşlukta Erdoğan'a attılar oyları. Çünkü DSP suxx'du, ANAP suxx'du, DYP suxx'du. (Onlar daha önce başa gelmişlerdi.) Hayır anlamadığım, şu an 1 seçim CHP gelse öbür seçimde müthiş işler çıkarıp yüzde 50 oy alamayacağı ne malum. Demek istediğim CHP'nin, ülkenin ne tabanı olduğu değil, buradaki insanlardan bahsediyorum ben CHP suxx diyen, yav Erdoğan'da böyle müthiş (AKP'ye oy verenler gözüyle, onlar işte şu kadar iş yaptılar gözüyle bakan insanlar açısından diyorum) potansiyel var mıydı en baştan?
Hayır, bilmiyor muyduk nasıl bir mantaliteye sahip olduğunu bu insanların. Ama insanlar ona rağmen belli istikrar sağladılar diye gene gidip oy atmadılar mı sonraki seçimlerde. Şimdi bu adamlar ipin ucunu kaçır madı mı. Hala daha bilmem kaç yıldır iktidara gelmemiş, nasıl bir potansiyele sahip olduğu bile bilinmeyen ama en azından modern ve daha akılcı insanlardan oluşan CHP neden suxx oluyor, biri açıklayıversin...
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Erdal İnönü bu ülkede çok kısa süre bile olsa bir ara başbakanlık yaptı ya (vekili olarak o da anca) o bile gayet ülke içinde bir umut var dedirtiyor . Kuramsal Fizik profesörü herifin başbakan olduğu ülkeymişiz bir ara :D

2015 için adayım Sheldon Cooper , hatta pankart hazır

----Einstein----------------Erdal İnönü-----------Sheldon Cooper
Bombasını Çaldınız-------Sinirden Kanser Ettiniz----Yedirmeyiz

Haha şunu yapın koyun abi çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Killer troll falan değil üşenmeyip 11 sayfayı okusaymışsın gelip boş boş yorum yapmadan.

Akpye oy vermenin varsa mantıklı açıklaması eyv, hülloooğğğ olanların gerizekalı olduğunu tanımadan söyleyebilirim çok net.

bromance kızdım şu lafına

ben oy verenler troll olsun pls dedim zaten. senin yazına değil sdf
Sosyal ağlarda paylaş

he eyv :D bilmiyorum paticikten beklenmeyecek düzeyde akp çıkmış , troll olabileceğinden şüpheleniyorum.

Şu topikte çok fena kendimi çetintaş gibi hissettim. Faşizan Chpli oldum direk topik boyunca :D

edit : aquila o gayet yeterli , 'hüllooooğğ' olanlar için dedim ben söylediğimi , hani diğerleri daha beceriksiz gibi bi açıklama yerine detaylı düzgün bir açıklama daha iyi olur. Yukarıda ekonomi denmiş , ekonomi tarihin en en en kötü dönemlerinde ve bu ekonomi 1927ler 1940lar 1987ler atlattı dünyanın ilk krizi 2008 degil. Ona rağmen 8 senede geçtiğimiz 100 seneden daha kötüysek vardır bir bit yeniği , he bu ekonomik bakış açısı , siyasi hapis cezaları , polisler , pkk serbest bırakmaları , apo görüşmeler, daha niceleri var , fakat AFERİN BE ÇOK GÜZEL BAŞARDI BAK ŞU İŞİ diyebileceğin pek yok. He çıkarsın şu şu şu işlerinden dersin evy. Ama kalkıp iş göstermeden boş boş diğerleri kötü demek moronca geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...