Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batteryguru - Qualcomm / Android App

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

batteyguru programı konusunda ios daha iyidir yorumu yapmak nasıl bir mantıktır hala çözemedim. 7 tane farklı android cihaz ve 3 farklı ios cihazı kullanmış biri olarak androidin yavaş şarj olmadığını söyleyebilirim. Kimisi 2 kimisiyse 3 saatte şarj oluyor. Yazılan sorunların hiçbirini android cihazlarımda yaşamadım. Yaşanan kronik sorunların ise gayet kolay çözümleri var. Android, casual kullanıcılar için ideal değil. Elektronik her cihazın bir sorunu illaki vardır. Iphone'u bu kadar yüceltmek anlamsız. Zira internette de diğer mobil cihazlarda olduğu gibi iphone sorunları kaynıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kisisel fikrimi söyledim, illaki tartisma yaratmak icin sazanladi fanboylar. Neyse, yazilan problemler cok basit eke diyosan fast dormancy'nin ve media server olayinin sagda solda bi kac tavsiyesi olsada net cözumleri yok. Keza yavas sarj olmasida öyle. "28 tane android, 6 tanede ios yuklu cihaz kullandim böyle sey görmedim, bunlar casual kullaniciyi asar" gibi sacmasapan söylemlerle gelince hakkaten komik duruma dusuyosunuz. Bi tek telefon kullanmayi siz biliyosunuz zaten, yok casual kullanicinin cözemeyecegi kronik problemler bik bik bos laf.

Ayni sorunlar custom romlar ile de oldu, bi sikinti olmasa digeri oldu illaki bi stabilite problemi var, yasadim,yasiyorumki tekrar almicam diyorum, yoksa apple sponsorum degil. Androide su 3 ayda harcadigim zamani ios icin 3 yilda harcamamisimdir muhtemelen.

Iios'un BENCE iyi olmasinin sebebide biseyler basarabilmek icin casual kullanicinin ötesinde olma geregi olmamasi. Babaanneye ver kullansin. Tabi yine senin tercihin neyse en iyisi odur.
Sosyal ağlarda paylaş

benim açıkçası kurcalayabilmek aa yeni script buldum belki şu olur falan diye uğraşmak hoşuma gidiyor. tabii herkesin niye gitsin? adam haklı yani istemiyorsa uğraşmak uğraşmasın sdfg

ben çok seviyorum ama sıkıntı çekmedim diyemem. media server'dan epey çektim mesela. şarj sorunu falan olmadı 1~ saatte tamamen şarj oluyor benim telefon neredeyse. ama mesela çeşitli sony/android ortaklığı salaklıkları sonucu bir sürü oyun oynanamaz halde, kendiliğinden floating touch aktif olduğu için. çözümü de yok yani bunun. ha telefon alsam yine android alırım, o da benim tercihim işte sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

androidin takilmalari, bi programin takilip bataryayi sömurmesi, yavas sarj olmasi

şunlar en büyük ve hatta bence tek sorunları android'in. özellikle chrome falan takılıyordu eskiden (son 10 gündür maşallah olmadı hiç düzelttiler heralde), telefonun pili çıkarmak zorunda kalıyordum, bir açıyordum %20-25 falan şarj gitmiş. inanılmaz sinir bişi.

ama düzgün programlarda böle bi sorun olmuyor. birkaç app var bunu yapan
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel fikrini elbette ki açıkça belirteceksin ama her şeyin bir yeri var. Burada batteryguru uygulaması konuşuluyor gelip de android sux, şundan bundan şikayetçiyim iosa geçeceğim demenin bir mantığı yok. Millete sataşıyorsun yazdıklarımı nerenle okudun diye ama sen de yazılanları anlamıyorsun. Benim anlatmak istediğim 8-9 tane mobil cihaz kullandım hiçbirinde de bir sorun yaşamadım. Android de ios gibi kapalı bir işletim sistemi değil bu yüzden yazılımsal uyumsuzluklar ve sorunlar çokça yaşanmakta.. Uğraşmak istemeyenler için ios daha uygundur. Ben de bundan bahsediyorum. Ancak belirttiğin problemleri androide özgü birşeymiş gibi lanse edip iosta olmadığı çıkarılıyor şu yazılanlardan ve alakası da yok. Aynı sorunları iphoneda yaşayan, bu durumdan şikayetçi binlerce kullanıcı var internette..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bi battery programi ile batarya omrunu yada iviri ziviri ayarlayabilecegimize inanmıyorum neden? Ilk baslarda yuklemistim bende farkli 2 asistan programi sirf bataryaya has hic bi bik yapmıyor aksine urekli batarya kontrolü yuzunden daha fazla enerji sarfiyati var. Tek diyecegim ben bunun icin rom tool kullaniyorum lcd reaction time dan tutunda wireless track radius a kadar kendimayarliyorum böylece task manager sayesinde autostart yada cpu usage a gore batarya tuketimi ayarlanabilir sekilde telefonla gul gibi geciniyorum.

Ben static program bazli hic burada yazilanlar tarzi sıkıntılar yaşamadım bence ios bildigin bunun yanında otizm destekliler icin uretilmis alet gibi kalıyor.

Kissadan hisse kullanmayin agalar bence ise yaramiyor bu tarz programlar

S3 sentinel kullaniyorum koraxhan tavsiye etmişti iyikide etmis sağolasın izocam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...