Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi çekip ödememek.

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum vardır bir cezası klişe eve gelen haciz dışında ama neler olduğunu bılmıyorum tabii.

Şimdi robin hood vari bir adam gelip çekebildiği kadar krediyi çekse heryerden her bankadan falan sonra gidip bağışlasa falan , bu adamın en fazla evine haciz gelicek o kadar? Başka ne cezaları var ?
Sosyal ağlarda paylaş

kkb'deki kaydı çok kötü olur. bir daha asla kredi alamayabilir.

bir de öyle her yerden gidip kredi çekemezsin. mesela bazı bankalar, hiç kredi kartı kullanmamış insanlara kredi vermez kredi geri ödeme alışkanlıklarını bilemediğinden (kkb'den görülebilir bu alışkanlığın nasıl olduğu).
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Biliyorum vardır bir cezası klişe eve gelen haciz dışında ama neler olduğunu bılmıyorum tabii.

Şimdi robin hood vari bir adam gelip çekebildiği kadar krediyi çekse heryerden her bankadan falan sonra gidip bağışlasa falan , bu adamın en fazla evine haciz gelicek o kadar? Başka ne cezaları var ?

özet geçiyorum , kusura bakmayın ama bir bok olmuyor. bir cezası filan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

mahoolmez said:

Mithat said:

özet geçiyorum , kusura bakmayın ama bir bok olmuyor. bir cezası filan yok.

rahatlığını sevdim maho
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...