Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Macbook Air 2013

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Yeni modelin incelemeleri gelmeye basladi, eski konuyu bulmaya da usendim simdi.

Ilginc olmus ama, gorunus tamamen ayni Macbook Air, cozunurluge kadar degisiklik yok. Sadece fazkadan bir microfon koymuslar, arka gurultuyu azaltiyormusmus.

Ilginc yani performans kaybi. Geekbench'de eski modelden 200 kadar az puan veriyor. Pil omru 12 saate cikmis ama 13" modelde. Performans azaltip, pil omrunu iki katina cikarmislar. Sirf pil omru icin ama 2012'yi satip 2013'u almam, gerekli degil o kadar.

Haswell'in olayini da uygulamada gormus olduk boylece ama.
Sosyal ağlarda paylaş

benim izledigim inclemelere göre performans azalmasi olmamis ama büyük bir artista yok 200 fln artmis ama azalmamis diye gördüm

batarya süreleri, ssd hizlari ve ekran karti arasinda büyük fark var
bircok kullanici icin 2012 modelini 2013 ile degistirmek pek mantikli degil gibi
birde ekran karti performansini cok merak ediyorum macrumors forumlarinda baya övmüsler
dota 2 oynatirsa süper olur benim icin :) satarim simdiki bilgisayari

bende siparis verdim en son 2007 senesinde beyaz macbook kullanmistim simdi tekrar bi dönüs yapiyorum
umarim pisman olmam
Sosyal ağlarda paylaş

remarkable olmamış mı demişsiniz, allahı olmuş. the verge'da pil testi 13 saat diyor, hadi birkaç saat yanılsın min 8-9 saatlik pil ömrü var aletin. bendeki 2011 modelin pil ömrü 4.5 saat diye deliriyorum nasıl olur deyip duruyorum bir buçuk senedir, 8-9 saat nedir abi? şahane olmuş bence. bi çıksın piyasaya asıl testler de. bakacağım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

iş için bir tane düşünyorum da... kullanım alanı olarak, ms office programlarını ağırlıklı olarak kullanıyorum, ms office tarzı bir program çıkıyor mu? eğer çıkıyorsa diğer kişilerle bu dokümanları paylaşırken sorun yaşar mıyım? Çıkmıyorsa alternatifleri nelerdir? Autocad de kullanacağım, 2D çizim olduğu için pek performans problemi çıkarmıyormuş.

Kısacası autocad ve office programları için önerir misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...