Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geciktirici spreyler işe yarıyor mu?

Wyand

Öne çıkan mesajlar

abi lustrali ben tedavi amaçlı kullanıyorum.

fakat erken boşalamamak resmen işkence, yani geç boşalıyorsanız hissiyat aşırı azalıyordur. erken boşalmanın kıymetini bilin dsfsg. hakkatten en zevklisi o .

partnerınızın hoşuna gidiyordur diye düşünüyorsunuz da , o da bayıyor bir süre sonra.

ha şu da var , 4 tane yavru bir fok kadar kaygan rusu kurutana kadar giderim onda şüphe yok. lustral öyle yapıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada başlığı okumadım, başlıktan troll'e bağlamıştır büyük ihtimal ama yine de paylaşayım.

geciktirici spreylerin içinde genelde böyle biber esansı gibi bir şey oluyor. nahoş bir kokusu oluyor çoğunlukla. pek etkili olduğunu söyleyemem hissizleştiriyor yani geciktirmekten çok. hissetmeden neden sevişiyorsun, bütün konsept ile ters düşen bir şey. eğer erken boşalma durumunuz varsa uzun süreli sabit bir partner bulun kendinizi, anlayışlı mümkünse deneyimsiz olsun. sizden cinsel anlamda bir "beklentisi" olmayacak. tamamen deneyim işi erken/geç boşalma. o kişi ile experience kasacaksınız aylarca, sonunda zaten pipi master oluyorsunuz teknikleri öğreniyorsunuz nasıl geç gelirim nasıl erken gelirim diye. tamamen kafanın içinde biten bir olay. çok extreme bir durum olmadığı sürece (public, inanılmaz tahrik edici bir hatun, uyuşturucu) kontrolü yitirmezseniz belli bir level'a geldikten sonra. haa bana acil çözüm lazım diyorsanız prezervatif direkt. ben boşalmak için kasıyorum resmen prezervatifle, olmuyor yani. ayrıca sürekli masturbasyon yapıyorsanız bunu azaltmanız gerek, genç yaşlarda başlayan ve sürekli düzeni böyle devam eden insanlarda penis - beyin bağlantısında wirelar karışıyor. boşalmaya endeksli bir hale geliyor çok kontrolsüz olmaya başlıyor. bunun için bir sürü egsersiz var tek başınıza yapabileceğiniz. boşalmanın eşiğine geldiğinde durup, engel olup, tekrar devam etmek gibi.

nefes en önemli şey kontrol etmek konusunda, kalp atışının belli bir seviyenin üzerine çıkmasına izin vermeyeceksin. burundan alıp ağızdan vereceksin ama tabii futbolcu gibi yapma bunu kızın üzerinde. bunun dışında hiçbir şeyi denemeden pratik olarak deneyebileceğin kafanın içinde sahneden uzaklaştırıp seni turn-off edecek şeyleri hayal etmek olabilir. bir arkadaşım penisinin giyotinle kesildiğini hayal edermiş, direkt +5 dk ekliyor diyordu haha, ben daha gündelik şeylere kafamı uzaklaştırırım ama bunu yaparken dikkat et çok uzaklaşırsan kızın içinde cigilipaf olursun kız çok fena tepki verir "beni çekici bulmuyor" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

geç boşalma konusunda benimde zamanında başım çok ağrıdı, bir kız arkadaşımın yataktan kalkıp, kapıyı çekip vurup çıktığını biliyorum "sen beni çekici bulmuyosun, seksi bulmuyorsun, bunun başka bir açıklaması olamaz" diye. erken boşalma gibi onunda teknikleri var engellemek için, internette iki kurcalayın bulursunuz. ben tetikleyici şeyleri buldum bu kadar yıldır, ilk olarak "quest" i tamamlıyorum, sonra freelance beni tetikleyenlere geçiyorum istenilen vakitte sonuca ulaşıyorum. önceden akışına bırakırdım sonuç alamadığım olurdu, kadın için hem fiziksel olarak (yanma) hem de ruhsal/duygusal olarak çok kötü bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bir kız arkadaşımın yataktan kalkıp, kapıyı çekip vurup çıktığını biliyorum "sen beni çekici bulmuyosun, seksi bulmuyorsun, bunun başka bir açıklaması olamaz" diye. .

Sunu bizzat yasadim 2 kiz arkadasimda. Lanet olsun dedigim cok oldu.

Ve hicbir kadinin boyle dusunmesinii engelleyemiyosunuz. Cok aci lan. "Hala eski kiz arkadasini mi dusunuyosun" sorusu da arkasindan gelir mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

lustral'ı bir arkadaşım da söylüyordu

bi de prezervatifle başlayıp sonra onu aradan çıkartma olayı var bence işlevsel
hem prezervatif içindeki döl öldüren kremin etkisi de kalıyor aradaki milimetrik ufak sızıntılara karşılık

ama hani bunlar hurafe level'ında bilgiler tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Sprey değil de boşalmamalıyım, boşalmamalıyım diye sürekli boşalmayı düşünerek sevişirsen erken gelirsin, normaldir.

Oral seksle karşındakini tatmin etmeyi öğren bilmiyorsan; böyle olunca kızda da erken boşalmandan kaynaklı sevişme isteksizliği ortadan kalkar daha fazla ve daha rahat kafayla sevişmeye başlarsınız.

Bir de eğer kız arkadaşın penisini dışarı çıkarttığında resetlenen kızlardan değilse baktın halleniyorsun dışarı çıkart, geçsin devam et.

Ha bir de doğum kontrol hapı kullansın kız arkadaşın, hem prezervatif kullanmadığınız için onun açısından daha keyifli olur, hem de sen boşaldıktan sonra çaktırmadan devam edersin, bir süre sonra da onun rahatlığından süreler uzamaya başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...