Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

btc-ltc bi süredir baya sakin, 1-2 gün içinde ltc 14'e, btc de 1000'e doğru yol alabilir. bu da xpm'i biraz düşürür

veya xpm durgunlaşıp diğerleri de yol alabilir. btc'nin ufak ufak artıp artıp geri aynı noktaya inmesini xpm'in artışına bağlıyorum biraz. btc ile birlikte dolaylı olarak ltc de aynı dalgada
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada bisey daha aklima takildi. Yukselme potansiyeli olan ve henuz diffuculty seviyesi cosmamis olan bi coin bulsak mesela, biraz farmlasak. Illaki zamanla bunlarin da hacminin artma sansi var? Quarkcoin var mesela, craftcoin var sonra azcik baktimda.

Baslangicta kar bile etmeyebilir illaki ama atiyorum 10 adet qrk kasip, degeri 10'a katlandiginda btc'ye cevrilip kar etme sansi var. Neticede balon gibi sisip sisip iniyo, bu mevzunun popularitesi yukseldikce butun coinlerin popularitesinin ve degerinin yukselme potansiyeli var?
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

QuarkCoin

$ 0.0045
+379.75 %

sdkljsdlj

iste oyuzden diyorum ya, nolcak abi 10 tane minelayip hepsinden köseye atsan dursa mesela. BTC'yi de zamaninda azcik kurcallayip sallamistim, ltc'yi dikkate bile almamistim falan ehueh. Yani olabilitesi var, ben dusunuyorum herbirinden edinmeyi ufak ufak. Belli olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...