Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

direk bir tane alsam akıl karı olur mu? günde 100 lira artıyor ne acayip şey lan bu. 2000 usd'a kadar yolu var diyorlar. geçen sene bunun miningini yapayım diyordum, yalan olmuş şimdi kafamı taşlara vurayım bari. takip etmeyeli paticik, tr bitcoin forumu gibi bişey olmuş zaten lel
Sosyal ağlarda paylaş

There were quite a few transactions in the past to this interesting address: Total Received 555,958.7247195 BTC
upd Found it mentioned on the web here:
So when are the address credited with BTCs? I dont see much activity on the blockchain yet.
Big payouts coming from this one... https://blockchain.info/address/1Drt3c8pSdrkyjuBiwVcSSixZwQtMZ3Tew
But how do u know its related to SD?
And then nothing. What is SD? Silk Road with a typo?
kalıcı bağkaydetüst yorum
[–]overtmind 5 puan 2 saat önce
Satoshi Dice
Sosyal ağlarda paylaş

24change.org'a girip login oluyorsun. Daha sonra mastercard USDyi btc-e'ye cevirme secenegine gelip istedigin miktarı yazıp devam ediyorsun. Daha sonra mail adresine redeem codeu geliyor btc-e icin. O kodu btc-e hesabındaki finance bolumunden btc-e code redeem var, oraya yazıyosun.

Bunu ben denemedim ama deneyen calıstıran arkadaslar oldu. Bu calişmazsa yollar daha uzun.

Trade icin bir cogumuz btc-e.com kullaniyor bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

işte biz de nasıl kullanırız, kullanabileceğimiz bir site yok mu diye sorguluyoruz aslen. uzun süredir arıyorum site, uğraşıyorum, salak sulak bir sürü siteye üye oldum, hala çözüm bulamadım. mastercard ımız yok diye bu heyecandan mahrum kalmamalıyız :/ .
Sosyal ağlarda paylaş

mastercard la da olmuyor ki
is bank
garanti
finans ve bunlarin sanal kartlari ile olmadi
finans hele on numara, para karttan cekiliyor, sonra islem basarisiz oluyor liqpayde
2 gunde cancel ediyorlar, paranin donusu 6 gun falan geri karta
daha donmedi mesela cekileb para 3 gundur geriye
denizbankla oldu bi kac defa
o da arada siciyor olmuyor
hsbc ile deneyen var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...