Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Yani 100 dolarlık litecoin bütçeye çok dokunmaz ama olurda BTC seviyesine gelirse 2-3 yıl sonra çok iyi olabilir.

Mesela geçen hafta 4.1 iken filan alacaktım da 100 dolarlık güvenemedim. Şimdiden yüzde 25'den fazla arttı anasını satayım.

BTC trenini kaçırdık bunu kaçırmasak bari.

LTC yarım saatte yüzde 10 filan arttı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Abi, account oluşturun btc-e de.
Sonra orda yukarda control panelinizde Fİnancial kısmına girip USD ya da EUR artık hangi currecy kulanacaksanız DEPOSIT seçin.
Altta bir menü açılacak, hangi site ile yapalım diye. Orda payeer seçip, geri kalanı yönergelerle kredi kartından ödeyerek devam edeceksin, btc-e hesabına aktaracak parayı bikaç saniye içinde.
SOnra TRADE kısmına gelip almak istediğin LTC/BTC seçip alttaki trade kısmına almak istediğin miktarı girip ilgili BUY butonuna basacaksın, bu kadar ;)

Şuna ek olarak Payeer.com dediği site paypal misali bir wallet sitesi. Oraya da kredi kartından para atılabiliyor. Ama parayı kullanmak için benden kredi kartı onayı istedi yani Kredi kartının ön yüzünün fotosunu. Bir de tabi ordan oraya ata ata komisyonlarda bi yüzde 5-10 götürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte sırf şu yüzden iyi miktara ulaşmadan(kısacası maliyet + komisyon oaranını geçmeden) satmayacan ki kâr edebilesin. Bide parayı sistemde tutun abi, hemen aç gibi aktarmayın bankanıza/paypalinize. Düşünce almak için bidaha komisyon veriyosunuz sonra. Biriksin, sonra toplu miktar çekersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba BTCTurk'ten Bitcoin alsak ta
ordaki BTC wallet'imizden BTC-e deki adresimize aktarsak
sonra işimiz bitince bitcoin olarak btcturke göndersek tekrar
daha güvenli bi alışveriş olmaz mı diğer ödeme seçeneklerinden
Rotweiler said:

Başka aracı seçin. Payeer zorunlu değil yani. Ordakilerin hepsi güvenilir.
Paypal, kredi kartı vs. Ordaki seçeceğiniz ödeme aracısına bağlı yine. Deneme yanılmayla görebilirsin arkadaşlar. Tıklayın yeter yani.
10bin dolarlık LTC sattı hayvanın teki.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şimdi artık el altı bir market olmaktan çıktı bitcoin marketi. "Aaaa hackerlar haklemiş" e girebileceklerini sanmıyorum şu günden sonra. Özellikle zaten BTC/LTC miktarınız yüklüyse size dokunmaz gitse bile. Seve seve ödetirler adama.
Ama tabii şu iş için biraz daha güvenilir bir sistem şart.
Eğer güvenmiyorsanız localde saklayın tabii. Öle binlerce dolarlık currency'niz varsa zaten riske atmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Rot, güvenme abi

Dworgian said:

online wallet firmalarından birinden 650k pound hacklenmiş, firma da bir şey yapmak niyetinde olmadığını açıklamış lol

eteknix sitesinde okuduydum oyundayım link atamıyorum

hah buldum:

http://www.eteknix.com/online-wallet-service-650000-worth-bitcoins-stolen/

An online “wallet service” for storing Bitcoins has claimed that hackers took a load of virtual currency from their service to the value of £650,000 ($1.04 Million US), but that he will not be taking the matter up with the police!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya litecoinde aynı btcturk gibi bir olay olsa ya , ltcturk falan :D ben btc-e falan şeylerle uğraşmak istemiyorum , zaten girsem girsem 100tl ile giricem , kalkıp onu da komisyonlara falan yatırmak istemiyorum. Şöyle bi 10 tane ltc alıp kenara atıcam diye kazık yemeğe gerek yok. He 1000 tane alan adam var ona hiç koymuyodur zaten o komisyonlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...