Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Akhlaur said:

Nocturne eternum çıktı hehe.

abi nasıl şans var sizde ya,biz kardeşimle ikişer kez denedik hepsi 520 ffs..arkadaş çevresinde ne kadar adam varsa alayına 975+ skinler düştü,cenabet odağı olmuşum.

TheRiverBelow said:

Jim_E_Rustler said:
Henüz hiç bu maçı kazandık/kaybettik tahminimde yanılmadım lobide. Her zaman o kadar bariz oluyor ki comp'tan.

abi ahaha. evet. bazen iyimser olmaya çalışıyorum;
"hmm ad top nidaleemiz var. renektona karşı. junglerımız fid. neyse dodgelamayım ya"
30dk sonra direkt "dunno what was i expecting" oluyor ozankun

dün bizim renekton ezildi ad nidalee karşısında tr'de her şey mümkün.

dün öğlen bi tane eleman geldi riven ile ölümüne feedledi herif,diğer lanelerdeki avantajlarımız towerlarımız falan team fightlara gelince hiç bi boka yaramadı oyunu kaybettik riven yüzünden,oyun boyunca 'ya işte biraz feedledim ama toparlarız ehe dragon kuleler falan var yaparız bişeyler arkadaşlar' vs gibi toparlamaya çalıştı neyse 3-4 saat sonra aynı eleman yine geldi last pick support aldı,her ölene flame kusuyor herif,küfürler havada uçuşuyor falan,kendi feedleyince ehe mehe yapıp başkası kötü oynayınca çıldıran dingillerde çok var .

abi o que olayı imkansıza yakın ya da mesela diamond serisindeysen goldları falan eşleştiricek sana.normal oyunda bile öğlen saatlerinde diamond plat oyuncu bulamıyor bazen,dün bana 3 oyun üst üste gold1 adam geldi,ondan önceki gün arkadaşa silverlar geldi,bi de işin içine promo only falan girerse randevuyla oyuna girmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

jungle yaparken kaybeden lanelere yardım etmek yerine kazanan lane'e gidip snowball yapıyorum. onun dışında karşısın bufflarını çalıp drake spawn olduğu an orada bitiyorum, 7/24 cebimde pink ward ile dolaşıyorum. sonuç olarak jungle oynadığım oyunları büyük oranda kazanıyorum.

net bi şekilde kaybeden lane e yardım etmeye çalışıp üstüne bi de counter gank yersen double kill verdiğinle kalıyorsun sadece. turret dive yapacakları zaman yakınlarda olup geri kalan zamanda bırakıcaksın kule altında farm yapsın ya da jungleda kassın.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

net bi şekilde kaybeden lane e yardım etmeye çalışıp üstüne bi de counter gank yersen double kill verdiğinle kalıyorsun sadece.

şu çok doğru ama lanede ezilen adam kafanı silktiği için mecbur yeter sus artık emenike diyip gidiyorum malesef aslında yapmamam lazım.
ward koymayı bilmeyen, koysa da adamın geldiğini farketmediği için her gankte ölen dingiller haliyle bıkbık yapıyor 7/24.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

match history'yi kıpkırmızı yapıcam karar verdim.
çok enteresan insanlar geldi ya hayretler içinde oynuyorum.

bana diyodunya kas kas diamond olursun oyna diye , al plat1 den 3 e düştüm yeni çıktım plat2 e bırak rankı normal oyun bile giresim yok akosdakod ulan bütün dingiller bizim takıma geliyo nası bi eşleştirme sistemi var bu oyunun anlamadım, illa bizi vericekler dingilli takıma takımı kurtarabiliyosa kurtarsın kurtaramıyosa oynamasın mınakiiim gibi bi kafamı var şu oyunda anlamış dğlm cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...