Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

abi ben ilk defa lol oynadım bu gün biraz. Community ne kadar leş ya? Küfürler falan havada uçuyor. Hiç muhatap olmama rağmen biri beni report etti, chat e bişi bile yazmadım wtf? Mid kavgası neyin nesi ki ? noluyo yani mid oynayınca, adc yim yok adam gibi oynayın yok bilmem ne, bir heyecan. Ulan sanki dünya şamp. da oynuyoruz. Başlangıç seviye 2 tane kıçı kırık bota karşı oynuyoruz neyin kafası ki acaba. Yol yakınken dönsem mi, hiç bulaşmasam mı acaba bu oyuna :)
Sosyal ağlarda paylaş

dün west patladı diye girdik tr de oynadık. allah belasını versin öyle serverın ya. tr ye değil server açmak su vermiceksin amk. yada tckimlik no ile üyelik aldırıcaksın. bu nedir ya. hayır hiç sekmedi 4 oyun attık 4 ündede lan sabah okul yokmu yazdım en az 3 kişi atlıyor ak yok ya gitmicem diye. lise falanda değil direk ilkokul ak
Sosyal ağlarda paylaş

Churel said:

abi ben ilk defa lol oynadım bu gün biraz. Community ne kadar leş ya? Küfürler falan havada uçuyor. Hiç muhatap olmama rağmen biri beni report etti, chat e bişi bile yazmadım wtf? Mid kavgası neyin nesi ki ? noluyo yani mid oynayınca, adc yim yok adam gibi oynayın yok bilmem ne, bir heyecan. Ulan sanki dünya şamp. da oynuyoruz. Başlangıç seviye 2 tane kıçı kırık bota karşı oynuyoruz neyin kafası ki acaba. Yol yakınken dönsem mi, hiç bulaşmasam mı acaba bu oyuna :)

aynen tr de oynama çok kleş
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda çok artiz var ya. hele bi de aram'da her şeyi en iyi bildiğini iddia edenler var ki çok komikler.
adam benden daha iyi olduğunu "benim challenger takımım var senin yok bık bık" diyerek iddia eder mi lan. bi de üstüne 1v1 gel sana kimin daha iyi olduğunu göstereyim falan diyor. dk3'te fb aldım bi de oyundan çıkmayıp ezik gibi hiçbir şey söylemeden oyunu devam ettiriyor sdfdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...