Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Kennen e baktım. Hoş duruyor. İlerde ip bol olduğunda buna yeniden bakarım.

cait deki eğlence düşüncem = ben milleti uyuz ederekte eğlenebiliyorum. Mesela farm yaptırmıyorken, planlarını bozuyorken. Gank yiyebilecek potansiyel yaratıp, adamları boş boş bekletmek bile eğlenceli oluyor =).

Ama skill shot konusunda bir sorun yaşamayacağımı düşünürsek, ez dediğin gibi daha uzun vadeli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Not: biraz gereksiz bilgi içeriyior. Bu yüzden vaktiniz yoksa en alt paragrafa geçin (adc önerisi ile ilgili).

Farmımı nasıl diyim bilmem ki :P. Genelde elise ile oynadığımdan farmı pek takmıyorum. Zaten killerden gelen gold dötümü kaldırmaya yetiyor.
Ama haraslıyorsam bile her fırsatta last hitleri yaparım. Lane i elimden geldiği kadar benim kuleye yakın tutarım (yinede kule dibine kadar sokturtmuyorum). Bilmiyorum elise de tuzum kuru olduğundan belki bu şekilde rahatım. Çünkü tek kişi bile olsam, karşıdaki 2 kişiyi haraslıyorum.

İlk kez Vladimir diye bir hero karşımdayken canım sıkıldı. Çünkü adamı haraslayıp, örümcek formda üstüne gittiğim gibi vurulmaz oluyor. Salak gibi beklesem canım gidiyor. Cd de baya kısa sanırım zırt pırt öyle takılıyordu adam. Öldürmeye çalışmak resmen kumar. 1 seferinde 35 canla kurtuldum. Diğer seferinde 12 canla kurtuldu adam :D.

Tabi bu anlattığım şeylerin adc ile alakası yok. Nede olsa ölmeme üzerine oynayıp, farmıma bakacağım. Fakat iyi oynadığımda birşeyler yapabilsin isterim.

Kimsenin itirazı yoksa ez alayım (madem oyunculuk geliştikçe ez ile daha iyi şeyler yapabileceğim) İlerde 1-2 şey daha alırım. Zaten adc rolünün bana pek kalacağını zannetmiyorumda, elimde bulunsun (ve biraz öğreneyim). Yoksa elise den gayet memmunum :D. Onun gibi bi kaç öneri daha aldım. Onlarıda alacağım =).
Sosyal ağlarda paylaş

Cık. Muhabbeti daha zevkli :P.

şöyle birşey buldum bakınıyorum şuan. Gerçi biraz tırt gibi geldi. Çünkü "oynaması en zor"lar arasında vayne vardı. Yinede bakıyorum. Böyle bir arayışı olan varsa göz atarsa iyi olur.

http://passthejelly.hubpages.com/hub/Best-Ad-Carries-League-of-Legends
Sosyal ağlarda paylaş

kesin kesin almayı düşükdüklerim.
hatta şuan bi 7k ip var ama 6300 lere harcamak istemiyorum (gerçi harcayıp daha sonra indirime girerse iade edip, rp ile alabilirim. Yada boşuna iade yememek için Ezreal + twitch de alabilirim)

Graves
Vayne
Ezreal
Twitch
Tristina (bundan emin değilim henüz)
Kog'Maw (arkadaş grubum olursa ve adc rolünü bana bırakırlarsa)

cait den vazgeçtim zaten. Tf ı beğenmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bi tane west hesabı açıp öyle yaptım. Şimdilik tr serverındayım. Tr serverındaki rezilliği bilmediğim sırada RP almıştımda =). O yüzden orada takılıyorum şimdilik.

Öğreneyim, tr de rankedların tadına bakayım sonra geçerim diye düşünüyorum.

düşünüp söylediğin için teşekkür ederm.

@Dartanian
teşekkürler bakayım ap tristana ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...