Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:

Syndra ve Swain oynayan var mı?
elise gibi iyimidir? eliseyi beğendim. Ona göre cevap gelirse güzel olur.

(böyle paso hero sorduğum için kusura bakmayın. TL ile bi kaç birşey almaya çalışıyorumda. Hoşuma gitmeyecek şeylerle pek uğraşasım yok. O yüzden zorluk kısmı önemli değil)

not: şimdi bu ikisinin videolarına bakacağım netden.

edik: Syndra ya baktım, o kadar bir olayı yokmuş gibi geldi. Rahat haraslıyor sadece. Neyse, eski öneriler üzerinden devam edeyim ben. Zaten aynı soruları sorup duruyorum :P

Ben Swain oynadım bayağı. Mana based bir champ. Mana kapasitesi ne kadar fazlaysa o kadar tank ve damage dealersın. Ultisi buna bağlı diyelim. Üstelik ultisinin cooldown'u yanlış hatırlamıyorsam 7 saniye.

Harras için q su var. Yavaşlatması var, stunı var. Her türlü gideri var yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Caitlyn: güzel göründü. Mesafesi yüzünden, oyun başı-ortası sıkılmazmışım gibi geldi.

Vayne: tankları bile eritebilmesi güzel aslında. Ama yer gök vayne dir diye düşünüyorum =).

Ezreal: Buna ne diyimki. Ücretsizken denedim. Bazı durumlarda kendimi çok yetersiz hissettim. Elbette takım olarak girmediğimizden felan kaynaklı (cc yok diye belkide öyle hissettim. Flash op ama ona sözüm yok =) )

ayrıca duracağım yeri vs. bilirim sanırım ya, pek zorlamaz.
Nete bakıyorum bakıyorum, çok ilginç adc önerileri var. Bilende bilmeyende söylemiş. O yüzden seçimleri biraz daraltmak adına uğraşıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh, o kadar nubmusun?

şaka bi tarafa, benim kendime güvenim oyunları uzuuuun zamandır oynamamdan kaynaklı ya. 12 yıl (oldu sanırım) mmo oynadım. Pve den pek hazzetmem o nedenle sadece pvp oynarım.

Moba tecrübem pek yok ama ne dota2 nin başlangıç aşamasında sorun çektim, ne de şuan lol de sorun çekiyorum. Araştırıp oynamayı severim ondan kaynaklı sanırım.

Hem beceremesemde illaki zaman geçtikçe düzelirim herhalde? (umarım :P).

şu cait den emin olsam direk çekeceğim mesela. Ama sıkılırmıyımki onu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

cait, en rahat early laning phase'e sahip adc olabilir ya, genelde baya büyük sıkıntı çeker karşısındaki adc. range fazla, skill'i iyi vuruyor ve onun da range sağlam, gerektiğinde kaçma şansı var. critical hit'lerini adama denk getirebilirsen baya büyük sıkıntı çeker zaten karşıdaki. tam creep alacağı sırada sende crit. olursa adam büyük ihtimalle kaçmaz, yer o dmg'ı.

başlangıç için cait'i tavsiye ederim. vayne'i işi öğrendikten sonra al.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Caitlyn: güzel göründü. Mesafesi yüzünden, oyun başı-ortası sıkılmazmışım gibi geldi.

Vayne: tankları bile eritebilmesi güzel aslında. Ama yer gök vayne dir diye düşünüyorum =).

Ezreal: Buna ne diyimki. Ücretsizken denedim. Bazı durumlarda kendimi çok yetersiz hissettim. Elbette takım olarak girmediğimizden felan kaynaklı (cc yok diye belkide öyle hissettim. Flash op ama ona sözüm yok =) )

ayrıca duracağım yeri vs. bilirim sanırım ya, pek zorlamaz.
Nete bakıyorum bakıyorum, çok ilginç adc önerileri var. Bilende bilmeyende söylemiş. O yüzden seçimleri biraz daraltmak adına uğraşıyorum =)

champlerin hepsi var fakat son 3 aydır oynadığım tek hero ezreal.

çünkü şöyle champi tamamen itemla customize edebiliyorsun, onun dışında skillleri vs gerçekten tam olması gerektiği gibi.

mid ap ve bot adc olarak oynuyorum ki 2side iyi gayet, mid ap dün oynadım en son mesela hayvan gibi damage outputu var hala, hani gözümde bir gp olmasada :p

çok zevklidir, ve haritada o e ile geçilecek o kadar farklı yer olduğu için ve tüm harita senin kontrolünde olduğu için mükemmel bir deneyim yaşarsın.

ha şunuda söyleyeyim benim gibi uzun süre sadece ez oynama, bu sefer diğer champlerden aşırı kopuyorsun, oyunun en esnek champi olduğu için.

vayne keza çok iyi bir champion, gerek manuel dodge mekaniği olsun gerek diğer +ları.

cait beş para etmez zevk açısından, al kas vur öldür öl. bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...