Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

stimpak said:

client crash bende de oluyordu, frejilord patchinden sonra başladı hatta. her oyun 2-3 kere reconnect yapmak zorunda kalıyordum, ranked oynamıyorum sırf bu yüzden.

yeni ssd alınca format attım, şimdilik bir sorun yok gibi, forumlarda da net bir çözümü yok. frejilord maplerinden kaynaklanıyor diyen de var, uyumluluk vs. kastırın diyen de var ama hiçbiri işe yaramamıştı bende.

her oyunda olmuyor zaten,bazen oluyor işte kafasına göre %70 diyebilirim,bi de crash sonrası restart atınca %100 sorunsuz geri bağlanabiliyorum ama restart atmadan tekrar client çalıştırıp reconnect yaparsam yine crash..bela bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

her oyunda olmuyor zaten,bazen oluyor işte kafasına göre %70 diyebilirim,bi de crash sonrası restart atınca %100 sorunsuz geri bağlanabiliyorum ama restart atmadan tekrar client çalıştırıp reconnect yaparsam yine crash..bela bişey.

crash olduktan sonra görev yöneticisinden her şeyi kapatmayı denesene bi de lol ile alakalı ne varsa. oyunu kapatsan da client belki kalıyordur çalışıyor gibi orda bi de şey var rads_user_kernel.exe diye bi şey o da lol'ün onu da kapat bakalım olucak mı.
Sosyal ağlarda paylaş

elise yi sevdim. iyiki önermişsiniz. :P
Ne yapacağı kestirilemiyor, hoşuma gitti :D. Biraz kırılgan ama olsun.

Bu elise melez birşey midir? Ne bileyim, büyücü, assassin?. Hani böyle champları almak isterim. Zorluk önemli değil. Açıkcası elise nin zorluk seviyesi yüksek görünüyor ama, baya rahat oynadım. Belki düşük seviye maçlar diyedir. Herneyse, böyle hero neler var ki :D. İyi oynadığımızda fark yaratan birşeyler diyemi bakmam gerekiyor anlamadım.
yada en temizi açıp hepsini okuyayım :P
Sosyal ağlarda paylaş

sağol s-h onlarada bakayım.

her oyunumda çok ilginç insanlar geliyor ya. hani kazansak bile sürekli bir kavga var.

Bi oyunda birileri ekledi. Efendi efendi konuşuyorlar. 4 kişi girdik oyuna. ilk 5 dakika 2-3 kez 2 kişi dc yedi. Aynı evdelermiş. Haliyle git gel yaparken karakterleri zaman kaybettiler.
Dakika 15 gibi 4 üncü arkadaş çıktı oyundan. :D. Bide grup girdik yani.. Pek komikti yazayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

En fark yaratan herolar gördüğüm kadarıyla ; Kassadin, Fiddle, Lee-Sin, Fizz, Elise.

Yazayım da rahatlayayım bende. Oyuna başlarken en sondaki bebe ben top gidicem diye ağladı. Ben support bilmiyorum noobum dedi bende oyunu terk et sadece 3 puan kaybedersin bişey olmaz dedim. Ancak bizden başka bir mal tamam ben supp olucam sen top git diye buna izin verdi.

Dediğim gibi eleman sonuncu pick, topta ise kennen var belli. Bu gitti kennen karşı renekton aldı ve oyunun 20 küsürüncü dakikalarında 38 cs 0-5 ile ormanda farmlamaya çalışıyordu ve toptaki 2 kulede gitti.

Ormancımız buna babysit yapmak için diğer lanelere uğramadı bile en az 20 dakika. Buna rağmen top lane patladı. Bizim support geçinen shyvana ise ward koymaktan aciz, kule altında bekliyor, arada combata girmeye kalkıp, sıçıp batırıp ölüyor. Tabi bende hem buan hem ona sövüyorum.

2 inhib kule ve inhiblerimiz gittikten ve rakip baron aldıktan sonra bende bilerek feedliyorum sinirden ve maç bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

EUW gold accountum da var orada da çok güzel domine ettiğini gördüm. Daha üst seviyeyi bilemem doğrudur.

Bir başka hikaye sıcağı sıcağına...

hero seçimi esnasında 2 eleman premade olduklarını söyler ve bot lane gitmek istediğini belirtirler. Bendeniz kesinlikle premade botlara aman vermem. Kesinlikle eğer onlardan önce seçme hakkım varsa support ya da adc alırım. Çünkü % 90 bot premadeler faildir.

Bunun pek çok sebebi olabilir. Arkadaş oldukları için birbirlerine hatalarını söyleyemiyor olabilirler mesela, kalp kırmamak adına. Ben diğer takım üyelerine dedim ki bunlara iizn vermeyelim fail olacaklar. Ancak takım onlara şans vermek ister. Mid lanede cho gat zaten oyunu taşıyacağını söyler.(!)

9. dakikaya gelindiğinde top lane 1, mid lane 1 ve bot lane'e 2 kez gang e gidilir (ben junglerım Jarvan ile) bizim adc aldığı 2 kile karşılık 23 cs ile o dakikaya kadar devam etmektedir, karşı adc nin kili yoktur ama farmı sağlamdır. Bu dakikada suç junglera atılmaya başlanır. Bot lane tarafımdan mutelanır. Ancak gang çabaları devam eder.

Top lane bizim riven 9. dk civarlarında 30 cs ve 0-4 ile kulealtında beklemekte ve hiç bir yere gitmemektedir. Zira karşısındaki Wukong 4-0 ve 117 csdedir.Ben bunu lafla taciz etmeye başlayınca quitler.

Bot lane farm yapamadığı için onlarda fail olur ve adc miz quitler. Ortadaki annie sürekli bot lane e yardım etmektedir ve her seferinde bene oradayımdır.

Oyun 3v5 kalır, sonra yenilgi gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Syndra ve Swain oynayan var mı?
elise gibi iyimidir? eliseyi beğendim. Ona göre cevap gelirse güzel olur.

(böyle paso hero sorduğum için kusura bakmayın. TL ile bi kaç birşey almaya çalışıyorumda. Hoşuma gitmeyecek şeylerle pek uğraşasım yok. O yüzden zorluk kısmı önemli değil)

not: şimdi bu ikisinin videolarına bakacağım netden.

edik: Syndra ya baktım, o kadar bir olayı yokmuş gibi geldi. Rahat haraslıyor sadece. Neyse, eski öneriler üzerinden devam edeyim ben. Zaten aynı soruları sorup duruyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Syndra'yı herkes oynayamaz hocam, çok net oyunun en zor herosu.

Ama baya rewarding. Gidip karsı taraf seçmeden alırsan agzına doldururlar da, hard counter yemedigin sürece çok sert syndra.

En zoru olmayabilir ama kesinlikle zor ve çok eğlenceli hero.Sıkıntısı fena counter yiyebilmesi işte.Bende yeni yeni blindlarda kasıyorum, abi farmı iyi, stun ı falan efsane hareketler çıkabiliyor ya.Çok başarılı bir hero.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...