Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alana almayana mubarek olsun

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Patilere bir kandil kutlamasi gondermek istiyorum ama ortalik burada da oldugu gibi karisik, milletin dusunceleri ordan oraya carpabiliyor(du) zaman zaman soyle gunlerde o yuzden biraz pirstim acaba asiri tepki ve ya laf alir miyim diye.

Ama kandiliniz mubarek olsun. Onem tasiyana, tasimayana yani hepimize.

Bunca konunun ustune bu konuyu actim ama ozellikle su saatten sonra umarim bizlere ve kucuklerimize gelecegini en iyi sekilde getiren bir hafta ve gun olur. Bugunler...

Agir sosyal mesaj verdim gibi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mery said:

Senin de kandilin mubarek olsun. Gezi de herkese hatirlatiyorlardi. Duyarli olun, kandilde icki icen taskinliknyapan olursa uyarin diye. Ama el arabalarinda bira satiliyor, nasil olacak yarin bilmem. Umarim habervaktime malzeme cikarmayiz

camii'nin içinde içilsin demiyorum da isteyen istediği zaman içer, size ne.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar 1 gün içmeyerek inancın olmasa bile saygı amaçlı bunu yapmak çok zor bir şey değil. şöyle bir süreçten geçerken bu özveriyi göstermek büyük bir şey değil gerçekten. evinde, mekanda ne bileyim başka ortamlarda isteyen içsin tabii ama şu hareketin olduğu zaman bütün kameralar çekerken inadına der gibi toplum içinde alkol içmenin bir manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

Mery said:

Senin de kandilin mubarek olsun. Gezi de herkese hatirlatiyorlardi. Duyarli olun, kandilde icki icen taskinliknyapan olursa uyarin diye. Ama el arabalarinda bira satiliyor, nasil olacak yarin bilmem. Umarim habervaktime malzeme cikarmayiz

sanane insanlar istediği zaman içer.
ulan salak herif birisi sarhoş olacak sonra o kafayla polislere sataşacak, ordaki kadınları rahatsız edecek, rezillik çıkaracak. bu da zaten saldırmaya bahane arayanların ekmeğine yağ sürecek. sonra 9 günlük emek boka gidecek. kıt beynin bi anlayamadı şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmetalttan said:

Tarumar said:

Mery said:

sanane insanlar istediği zaman içer.
ulan salak herif birisi sarhoş olacak sonra o kafayla polislere sataşacak, ordaki kadınları rahatsız edecek, rezillik çıkaracak. bu da zaten saldırmaya bahane arayanların ekmeğine yağ sürecek. sonra 9 günlük emek boka gidecek. kıt beynin bi anlayamadı şunu.

salak seni eğitmeyi beceremeyen babandır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...