Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

KuddusiMavra said:

moriarty said:

valla abi

bir sayfa önce kendisi aileye bulaşmasa,

daha önceden yine bana ailem üzerinden vurmasa

ve ona ragmen bazen kendini savunurken bana bel altı vuruyosunuz diye ağlamasa

ben ona o lafı yazmazdım.

olay bu. isteyen leş desin isteyen dilediğini yazsın

çeto, sana kimliğimi verirdim abi ama 50 yaşında adamsın olgunluğu ben yapıyorum sana farkında değilsin ne yazik. ki bu forumda kimsenin kimliğini bulmak zor değil. gerçekten istiyosan arar bulursun ama böyle saçma ödül var klişeleriyle değil. bende senin telefonun, ev telefonun, iş telefonun hepsi var mesela.

4 sene sonra herkesin bakacağı muahuauhauhauha ödül var yazmış diye güleceği bi topic olmuş oldu

yok arkadaş...ben senin anana,kızına,eşine bir hakaret mi etmişim? şaka diye etmediğiniz hakaret zaten kalmadı baştan beri...ne andropozluğumuz kaldı, ne hergeleliğimiz, ne ahlaksızlığımız...ama her şeyin bir sınırı var,ben kendi adıma sizin gibi veletlere karşı gereken olgunluğu milyon kere gösterdim. ama siz bunu hep yanlış anladınız, alttan almak olarak anladınız, şu finkflor geri zekalısı mesela testis geçmek olarak anladı. ama benim kızımı bu işe karıştırarak skaktaki sapıktan farkın olmadığını gösterdin. ve ben senin kim olduğunu bulacağım. ister kendin söyleyeceksin(ki sanmıyorum, belli, g.tün yemiyor),ister seni tanıyan birisi bana mesaj atacak ve yoksa da ben seni bulacağım...yaptığın şeyin terbiyesizlik olduğunu adam gibi burada bak şu saatte herkes toplanmış,adam gibi söylersen büyüklük yine bende kalacak. yoksa seni bulacağım. 50 yaş,melli yaş muhabbeti artık fayda etmez sana.

çeto bak son kez söylüyorum abi benim yanıma yaklaşırsan harbiden çok fena dayak yersin. burada iyice tsak oglanı olursun.

uzatma artık. duygu somurusude yapma artık. kes tamam.

hani hep yapıştırıp durursunuz ya şuraya gerivites.jpg...işte şu tam da o.
ve hayır, ben geri vites yapmıyorum. kim olduğunu bulacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Finklorpeyniri said:

seni nüfusuna alırımın cevabını aldın çeto. yemeyeceğin mısırın altına yatma o vakit.

yok...öyle kolay değik finkflor. ayrıca senin şu tarzın zaten sanırım bu işleri başlatan. bir şekilde bütün bu hakareti,terbiyesizliği oyun sanan,eğlence sanan 15-20 kişinin başı gibisin. aslında moriarty için söylediklerim senin için de geçerli...harbiden ciddi ciddi sana da söylüyorum, kimsin? bileyim, bulalım birbirimizi. forum ortamında vaktinizin yarısını bana hakaret etmekle geçirdiğinize göre harbiden benimle ilgili bir durumunuz var demektir...ya beni çok seviyorsunuz ya da beni hiç sevmiyorsunuz. her iki durumda da isterimn seninle de,ekürilerinle de tanışmak. kimsin peynir?

bul bizi
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

moriarty said:

KuddusiMavra said:

moriarty said:

valla abi

bir sayfa önce kendisi aileye bulaşmasa,

daha önceden yine bana ailem üzerinden vurmasa

ve ona ragmen bazen kendini savunurken bana bel altı vuruyosunuz diye ağlamasa

ben ona o lafı yazmazdım.

olay bu. isteyen leş desin isteyen dilediğini yazsın

çeto, sana kimliğimi verirdim abi ama 50 yaşında adamsın olgunluğu ben yapıyorum sana farkında değilsin ne yazik. ki bu forumda kimsenin kimliğini bulmak zor değil. gerçekten istiyosan arar bulursun ama böyle saçma ödül var klişeleriyle değil. bende senin telefonun, ev telefonun, iş telefonun hepsi var mesela.

4 sene sonra herkesin bakacağı muahuauhauhauha ödül var yazmış diye güleceği bi topic olmuş oldu

yok arkadaş...ben senin anana,kızına,eşine bir hakaret mi etmişim? şaka diye etmediğiniz hakaret zaten kalmadı baştan beri...ne andropozluğumuz kaldı, ne hergeleliğimiz, ne ahlaksızlığımız...ama her şeyin bir sınırı var,ben kendi adıma sizin gibi veletlere karşı gereken olgunluğu milyon kere gösterdim. ama siz bunu hep yanlış anladınız, alttan almak olarak anladınız, şu finkflor geri zekalısı mesela testis geçmek olarak anladı. ama benim kızımı bu işe karıştırarak skaktaki sapıktan farkın olmadığını gösterdin. ve ben senin kim olduğunu bulacağım. ister kendin söyleyeceksin(ki sanmıyorum, belli, g.tün yemiyor),ister seni tanıyan birisi bana mesaj atacak ve yoksa da ben seni bulacağım...yaptığın şeyin terbiyesizlik olduğunu adam gibi burada bak şu saatte herkes toplanmış,adam gibi söylersen büyüklük yine bende kalacak. yoksa seni bulacağım. 50 yaş,melli yaş muhabbeti artık fayda etmez sana.

çeto bak son kez söylüyorum abi benim yanıma yaklaşırsan harbiden çok fena dayak yersin. burada iyice tsak oglanı olursun.

uzatma artık. duygu somurusude yapma artık. kes tamam.

hani hep yapıştırıp durursunuz ya şuraya gerivites.jpg...işte şu tam da o.
ve hayır, ben geri vites yapmıyorum. kim olduğunu bulacağım.

çettori 531-429 60 ** bu senin telefon değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Phyx said:

cetintas su yaptigin budalalik farkinda misin?

arkadaş, burada adam gibi konuştuğum ve hatta tanıştığım; yaratan razı olsun,babama hastahanede gelip kan veren, "abi ben izmirdeyim ama kanımı sana ulaştırabilirim" diyen aslan gibi çocuklar var. hepsine canım feda olsun. ve ben harbiden de seviyorum şu forumdaki enerjiyi.

ama baştan beri bu 15-20 kişi sürekli bana her türlü hakaret,her türlü hakaret...ve ben artık bu tipler ile ilgili, yaptıkları ile ilgili PATİCİK yönetiminin ciddi kurallar belirleyip, kararlar almasını istiyorum. bu nedenle beni benleyeceklerse de bemlesinler ama forum ortamından da olsa insanların eşlerine, kızlarına, çocuklarına, analarına, bacılarına hakaret etmek olmamalı. veya forum yönetimi desin ki, "her şey serbest arkadaşlar"...e ben de o zaman ona göre konuşurum bu insan kılıklı yüreksizlerle.

yani phyx kardeşim, ben şu andan sonra bu işin peşini bırakmayacağım.

Kes.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

fizban said:

aquila said:
lan kufuru yiyen biziz, atar yapan bunlar, ben anlamadim.
ben kufur yedigimi unutmustum ya, ne kufur yedigimi de bilmiyorum tam.

heh...bu da geldi... gel oğlum gel. sen de biraz payını al,sen de biraz rahatla.

senin gibi adamlar için türkçemizde çok güzel sözler var....ulan mevzu benimle şükrü arasında olmuş. ve ben şükrden özür dilemişim. sana ne oluyor? ne her fırsatta bunu yapıştırıp duruyorsun? derdin beni benletmekse bu nasıl bir çocukluktur? hayatta daha önemli 1 milyon tane şey var lan. hayır, bir de kof kof yükseklerden atıp ondan sonra,
"argümanın yok,kaç sefer burada şöyle oldun,böyle oldun" demekten başka da bir argümanın yok. neredeyse 3 senedir şuradayım; hemen herkesin belli başlı konular hakkında söylediği akılda kalan şeyler oldu. yahu senin daha adam gibi bir tartışmanın içinde adam gibi bir paragrafın yok. adamım diye geziyorsun lan ortalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...