Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

nordlydian said:

o adamın o andaki ruh halini çocugunuz olmadan anlayamazsınız, anlayamayız ama birazcık empati yapın; en azından benım çocugum olsa (kız çocugundan bahsediyoruz) hiç tanımadığım birisi bu lafları söylese ne düşünürüm? ne yaparım? diye.. nerden tutsanız elinizde kalır savunmalarınız bu hareketiniz karşısında. yaşlarınız bilmiyorum ama benım gibi yirmilerin sonlarındaysanız insanların ruh hallerini daha iyi anlayabiliyorsunuz..

Kimsenin adamin kizina baktigi, yaptigi, yapacagi bisey yok. Hayvanla hayvan olunmus o kadar zira herkese kufur edip, kizi yasindakilere salya akitip sonra ayni seyler ustunden aglayan birinden bahsediyoruz. Haliyle gecelim bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

bir üstte insanlık dersi diyen noyanın bana şu an attığı öm de bu.

"ben savunman veya benimle dalga geçmen umrumda değil. Hani az çok bana karşı tavrın da ortada şimdi özel açıklama yapmana gerek yok. Nufusuma aldırırım demek ananı bellerim demek değil ama sen o şekilde kabul edip haakretine bahane yapmaya çalışıyorsun. Belki adam seni evlatlık edinecek ? Belki iç güveysi olarak damat alıcak ? Neden annene hakaret ediliyormuş gibi kabul etmeye bu kadar meraklısın annen ile ilgili sorunların mı var? "

çok boş adamlarsınız hakkaten, yalan dolansınız ya.
samimiyetinize...

noramlde hiç öm paylaşmadım, ne küfürler edildi. ama bu başka abi, bu kadar öyle böyle oynamasın götünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

paylaştığın mesajı attığın mesaja cevap olduğunu bilerek paylaşırsan daha bütün olur. "adam bana ananı ******" diyor diye ünlemlerle yazdığından onu yazdım. sanki durup dururken sana özel mesaj atmışım gibi ağlama burada. kendi bana attığın mesaj ile paylaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

paylaştığın mesajı attığın mesaja cevap olduğunu bilerek paylaşırsan daha bütün olur. "adam bana ananı ******" diyor diye ünlemlerle yazdığından onu yazdım. sanki durup dururken sana özel mesaj atmışım gibi ağlama burada. kendi bana attığın mesaj ile paylaş.

ya noyan hakkaten git çikolatalı diyetini yap ya body forumundan çıkma.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

biri şunlara kötülüğün cevabının kötülük olmadığını anlatsın,
yani adam sana kalkıp küfrettiğinde şikayet edip bundan hoşlanmıyorum demek yerine
karşılık verirsen aynı şekilde, sende suçlu oluyorsun.

pf nasıl bi algı var hani olay şu internet buttmad overload oldu aynısı sana yapılınca kaldıramıyorsan başkalarınıda yapma.

yoksa kimsenin umrunda değil burda orta yaş bunalımındaki faşistin forumda millete dedikleri pure phun adam böyle full growl açık minion gibi geziyor kabuklu yemiş atıncada çıldırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Noyzura said:

Dayak yemişten beter oldun şu topikte ama cidden artık yakınmayı bırakıp kendinle yüzleş boşa gitmesin 78 sayfa.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

moriarty said:

Noyzura said:

Dayak yemişten beter oldun şu topikte ama cidden artık yakınmayı bırakıp kendinle yüzleş boşa gitmesin 78 sayfa.

int kas abi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok dingil var da seviyelerine inince farkınız kalmıyor.

Ayrıca finklor senin burda yırtınarak gösterdiğin çabanın değeri yok.Kuddusi gibi adamlar diyorsun da zaten o adamın forumda barınamamasının sebebi öyle biri olması.Bu kadar mesele yapmasan etkisiz biri olacak, muhtemelen zamanla ya değişecek ya da gidecekti.Anladığım kadarıyla bu çabayı kendince önemli konularda gerçek hayatta da gösteriyorsun o yüzden başarılısın ama burda çetintaş değersiz bir insan zaten.Yazdıklarını okuma, cevap bile verme.Resmen twitter daki gazetecileri serbest bırakın tt leri gibi.Bi sike yaramıyor herkes bişey yaptığını zannediyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Abi çok dingil var da seviyelerine inince farkınız kalmıyor.

Ayrıca finklor senin burda yırtınarak gösterdiğin çabanın değeri yok.Kuddusi gibi adamlar diyorsun da zaten o adamın forumda barınamamasının sebebi öyle biri olması.Bu kadar mesele yapmasan etkisiz biri olacak, muhtemelen zamanla ya değişecek ya da gidecekti.Anladığım kadarıyla bu çabayı kendince önemli konularda gerçek hayatta da gösteriyorsun o yüzden başarılısın ama burda çetintaş değersiz bir insan zaten.Yazdıklarını okuma, cevap bile verme.Resmen twitter daki gazetecileri serbest bırakın tt leri gibi.Bi sike yaramıyor herkes bişey yaptığını zannediyor ama.

adam aylardır var. ben 1-2 aydır kendisine birşeyler yazıyorum. ağır birşeyler yazmam son 1 aydır falan.

zamanla gitmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

o adamın o andaki ruh halini çocugunuz olmadan anlayamazsınız, anlayamayız ama birazcık empati yapın; en azından benım çocugum olsa (kız çocugundan bahsediyoruz) hiç tanımadığım birisi bu lafları söylese ne düşünürüm? ne yaparım? diye.. nerden tutsanız elinizde kalır savunmalarınız bu hareketiniz karşısında. yaşlarınız bilmiyorum ama benım gibi yirmilerin sonlarındaysanız insanların ruh hallerini daha iyi anlayabiliyorsunuz..

o zaman millete "seni nüfusuma geçiririm" demeyeceksin.

ki 20 küsürlü sayfalarda facete falan ettiği küfürleride koydum çetintaşın hani gidip sen niye kızına laf ettin diye moriartyyi eleştirin bir şey demiyorumda, gidip çetintaşı savunmayın surda.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

çeto haklı, kimse ailesine hakareti kaldıramaz ama internet alemi bir sürü tip dolu. belli senden ufak biri, yani bu kadar başlıklar açmaya, kimliğini bulsan kavga etmeye değcek bişi mi? şikayet et adminlere onlar gereğini yapar.
forumu bu kadar ciddiye almayın
kilit

şu triplerle gelenlerin hastasıyım. bu böle şu şöle zaaap hadi dağılın mesajları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...