Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Raistllin said:

roket büyü yapmış heralde

AB lisanslı Sertifika olarak 154 IQ'ya sahibim.. 23 Yaşında Yıllık cirosu 130m euro olan bir İnşaat Firmasının %34 ortağıyım. Ki Zekam iş ortamındada başarısı oldukça kanıtlanmış bir çok iş adamı tarafındanda hayranlık ölçüsünde karşılanmaktadır . Spor Sektörüyle bağlantım ise'de Şu an türkiye üzerinde son 6-7 sene içinde yapılmış neredeyse tüm Stadların en az %30 luk bölümü firmam tarafından yapılmış olup örneklemek gerekirse

Olimpiyat Stadı
Kadir Has Stadı
Turk Telekom Arena
Yapımı süren Fenerbahçe Ülker Arena

Hatta Ukrayna'daki yine geçtiğimiz yıllarda inşaatı biten Shaktar Donekst stadına kadar Tarafımızdan Çatı , Yalıtım , Asma Tavan , Ara Bölme , Yükseltilmiş Döşeme uygulamaları yapılmıltır.

Ayrıca İstanbul içi bazı örnekler vermek gerekirse Palladium , Bayrampaşa Forum , Çerkezköy Kipa Alışveriş merkezi vb gibi Alışveriş merkezlerinin yine %28 ila %39 luk kısımları tarafımızdan yapılmıştır.

Ki neredeyse Tamamının ihalesinden pazarlık sürecine hatta uygulamadaki şantiye kısmına kadar bizzat bulunmuşumdur ve sorumluluğunu almışımdır aynı zaman da esna'da MBA eğitimimi sürdürmekteyim

Açıkçası zeka bazında senin eleştirini kabul edebilicek bi kişiselliğim mevcut değil fazlasıyla Tastiklenmiş ve Başarılı bir hayata mensup olduğumu düşünüyorum.

Biz Taşeron'uz Senede alacağın büyük proje sayısı toplasan 3 yada 4 oluyor Bunlardan cebine ciro olarak giren 30m euro civarı bi mebla zaten hadi ufak işleride işin içine katarsan .

Mesela Saruhanlı , Çarmıklı ortaklığında Savoy diye bi proje var ulus'ta Güneş kırıcı ve Dış cephe işi bizde Alınan fiyat 4.7 milyon Euro 2006 yada 2007 ydi hatırlamıorum 230-240m euro gibi bi ciro gördük fakat şu an haliyle ekonomik krizde yaşadık geçen sene ..

Olmipiyat Stadı çevresi Metro istasyonları projesi vardı mesela ciro olarak geçen sene 600.000 euro fiyat almıştık elimize geçen Para 450.000 euro oldu giderimiz bunun üstündeydi tüm hesaplar yapıldığında ki sene boyunca ortalama 7-8 şantiye açık durumda kalıyor bunun giderleri şuyu buyu konteyner taşıması bile oldukça masraflı gelio göze. Malzeme giderleri ve ortala işçi şantiye giderlerini başta hesaplarken cironun içine katıosun diğer bi ton extra masraf çıkıo ki ciro dan kesmek zorunda kalıosun

Extra bir örnek vermek gerekirse mesela Fenerbahce Ulker Arena inşaatı devam ediyor bitirilmesi gereken süre 6 ay önceydi ama yaklaşık 8 ay Hakediş Parası ödemediler ve inşaatı kesmek zorunda kalıosun paranı alamıosun detay çok fazla yani

600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya.

600m$ gelirden bahsediyorlar denmiş onuda açıkliyim.. 600m$ gelir elde edebilirmisin o arsadan ? Evet elde edersin nasıl Elde edersin Arasayı elinden çıkarıp Bir şirketle anlaşıp %51 - %49 ortaklık verirsin %51 ortaklığı kendine alırsın Ve kuracağın işletme için 50-100m dolar arası bi meblayı peşin alırsın Anlaştığın şirket geri kalan 100-125m Dolarlık arsa meblasını Cebinde tutar ve Yatırımı yapar. inşaatın 1-2 sene içinde sonlanır ki bu yatırım ne olacak oda tartışılır.. 10-12 sene içinde 600.000.000 dolarlık bir gelirin sahibi olursun ki senelik 50m dolarlık bir mebla ediyor bu.. 10-12 senelik işletim ortaklığın biter 10-12 sene sonrada Tüm hisselerini mevcut kuruma devredersin 10-12 senede kasana 600m dolar koyarsın ve Floryada hiç bir hükmün kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

kuddusi bu mesajı attı mı?

What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I’ll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I’ve been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I’m the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You’re fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that’s just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little “clever” comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn’t, you didn’t, and now you’re paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You’re fucking dead, kiddo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...