Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Çeto sen baya baya dümdüz gerizekalısın, kızın da çok büyük ihtimalle genetigin kurbanı olarak gerizekalı.

Adım da ahmet salih bozdaş. 1.75, tüy siklet.

Gel zibidi.

yine kızımı karıştırdığına göre aptallıkta diğerlerini geçmeye kararlısın. sokaktaki iki laftan fazla laf edemeyen adamlardan farkınız ne olm? kızımı karıştıramadan benimle ilgili duygularınızı ifade edemiyor musunuz? seni de bulacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

ordusunu erken charge a çıkaran nice komutanlar havada karada alacağı savaşları kaybetti tarihte. 50 metre uzakten ordu koşuya çıkarılmaz olm. kompozit yayların bile etkili benzilinin 75 metre olduğunu hesap etsek, askerin enerjisini harcamaya değmez. en fazla 2 free hit alacaksın. savaşta koşulmaz, acele edilmez. ayağınız yere sağlam bassın yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Jim_E_Rustler said:

Çeto sen baya baya dümdüz gerizekalısın, kızın da çok büyük ihtimalle genetigin kurbanı olarak gerizekalı.

Gel zibidi.

yine kızımı karıştırdığına göre aptallıkta diğerlerini geçmeye kararlısın. sokaktaki iki laftan fazla laf edemeyen adamlardan farkınız ne olm? kızımı karıştıramadan benimle ilgili duygularınızı ifade edemiyor musunuz? seni de bulacağım.

Ya şapşal bulmana gerek yok adres atayım.

Kızın da büyük ihtimalle daha genç yaştan kafasına baba düşen propogandaların yüzünden beyin hasarlı.

O yolun geri dönüşü yok, scarred for life.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Abi gelemez ki, yuvarlasan buraya gelmesi 2 ay sürer.

Hayır uzaktan 50 metreden birbirimize koşsak düşüp kalp krizinden gidicek.

olm kesin götünü kolladığın bir şey vardır.çünkü mümtaz turhan sosyal lisesinde okuyan bir adam bana bu kadar rahat atarlanamaz.netship agencies ne la?
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Jim_E_Rustler said:

olm kesin götünü kolladığın bir şey vardır.çünkü mümtaz turhan sosyal lisesinde okuyan bir adam bana bu kadar rahat atarlanamaz.netship agencies ne la?

ÇETOOO FENA DAYAK YİCEN BU GİDİŞLE ÇETOOOOOO
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Jim_E_Rustler said:

OĞLUM O ÇOCUĞA DOKUNURSAN YENİ YAKARIM.
SEN BARUTSAN BİZ ATEŞİZ ŞİŞŞŞŞŞ
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Jim_E_Rustler said:

Gel zibidi.

hahah xunnu bulursun yahu. Ama "bulur musun" asıl önemli olan o. gelişmeleri merakla bekliyoruz.

pic related:
http://4.bp.blogspot.com/_FiW_QFNGm34/SwaVPSfCfWI/AAAAAAAAABM/Q4mvq5WzE9Y/s1600/erhansopa.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...