Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lol

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

şöle ki beşbinlik saatin olsun olmasın anlattığın kadarıyla gerçekten iyi para kazanan falan bir adamsan sana birebir karşı çıkılması varlığına karşı çıkılması komik

eğer hakkaten yoksa öyle bişey provokasyonsa yine tanımadığı birinin beş binlik saati olması fikrine karşı çıkılması sinirlenilmesi inanılmaz gerçekten.

seku'nun arabalarına kimse bağırıp çağırmadı ama o çok acayip.
türk kalitesizliği işte
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

300 400 ucuz hatta kaliteli et için.

yanlış

6 hafta marine edilmiş kaliteli eti işlenmesini de hesaplarsak 450 gr lık bir porsiyonun kâr payı dahil ederi 120-180 tl dir.

hani yapıyoruz oradan biliyorum

ha sen 300-400 ver yani elbet bir yerden piyasada bu para dönecek tabi para senin paran, anlattıklarının doğru olduğu bir modelde elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

cempostaci said:

yanlış

6 hafta marine edilmiş kaliteli eti işlenmesini de hesaplarsak 450 gr lık bir porsiyonun kâr payı dahil ederi 120-180 tl dir.

ha sen 300-400 ver yani elbet bir yerden piyasada bu para dönecek tabi para senin paran, anlattıklarının doğru olduğu bir modelde elbet.

sadece eti yiyip yanında su içmeden kalkarsan o para. düzgün biryere gidildiği zaman 300-400 çok değil.

önünden lokumu şaşlığı ev yapımı sucuğu sosisi gelince yanında düzgün bir şarap içinde veriyosun o parayı.

bunlara bu kadar para vermek saçma demeyi anlayamıyorum zaten. şu bahsettiğim sofranın avrupa da değer bunun iki katına çıkabiliyor aynı kalitede restorana gittiğinde.

param var ama yinede tek öğüne vermem o kadar para gibi lafları yada param olsa bile vermem gibi lafları anlayabiliyorum. ama VERİLMEZ VEREN SALAKTIR gibi laflar ederseniz adam tavuk döneri suratınıza suratınıza vurur
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

cempostaci said:

yanlış

Abi özellikle Türkiye için, ederi 50 lira olan birşeyi 500 liraya satan yerden alabilmek ve "bak ben buna 500 lira veriyorum ve dokunmuyor lol" diyebilmek bir gösterge olduğu için o ete 400 verene normal geliyor işte. Hani "o ete 400 vereyim ki param olduğu anlaşılsın" saçma bir mantık gibi ama yüksek gelirli kesimde revaçta olan mantalite bu. Yoksa adam nasıl maki de 1 lahmacunu 40 liraya satsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne bicim bi muhabbet ya

cempostaci editorun 8. alt chari falan heralde. zamaninda cok param var ada alicam diyen karakterle anca tasak gecmisti paticik. simdi donem gorgusuzluk donemi diye v2 yi cikarmis. 5K lik saatim var cok zenginim, yarin 20ligi alicam RARARARARA

tek problem normal zengin nasil olur bilmedigi icin farkinda olmadan tam bir 10 ay para biriktirip o parayla anca sms icin kullanacagi son model telefon alan turk gencini oynuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

çoğunluğunu orta sınıfın oluşturduğu foruma girip şuna şu kadar para verdim bu kadarlık saatim var falan yazmakta kompleksin hanzoluğun bir başka noktası. orada seni savunamayacağım cempostacı

ben öyle yazmadım işte
saat topicinde açıklamasıyla birlikte güzel şık ve pahalı bir saatin getirilerini yazdım
adamlar bana nefret kustu :)
sonra baktım adamlar köpükler saçıyor saatim var dediğimde, bunu her kullandığımda kuduz köpek gibi saldırdılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...