Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vajina deliği

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

L_Zero said:

iyice iğrençleştiniz ama.

saçmalamanın lüzumu yok, bu kadar meraklıysanız gidin araştırın, burada paylaşılmasına gerek yok.

hayır sex forumuna döndü forum yeter ya.

Kes lan.

xunn alkolü fazla mı kaçırdın?

senin gibi feminen bir bünye kimseye "kes lan" diyebilmeyi haketmiyor normal şartlar altında.

homofobiğim ben uzak dur.
Sosyal ağlarda paylaş

lan olm, üni.3deyken çok sevdiğim bir arkadaşım vardı. benim 3-4 arkadaş bir araya gelmiş, beni aradılar. önemli bir şey diyeceğiz dediler. hep takıldığımız briç-kanasta oynadığımız bir mekan vardı,orada buluşmak için sözleştik. bir araya geldik. bunlar başladılar benim o arkadaş için,"ya çok kötü bir şey öğrendik filanca ile ilgili"deyip duruyorlar. yahu benim de aklıma çocuğun ölümcül hasta falan olduğu geldi tabi onlar böyle deyince. meraktan ölüyordum. "lan ne oldu,nesi varmış,söylesenize?"diye diye beni yarım saat meraktan çıldırttılar. en son demesinler mi,"ya işte bu bizim filanca i.neymiş"diye...benim 8-10 saniyelik şaşkınlığımı bu salaklar nasıl yorumladılar bilmem ama benim tepkimi hala anlatırlar arkadaş toplantılarında,"has...tirin yaaa, ulan ben de herif ölecek sandıydım,homoysa homo oğlum,olsun,öyle de severiz biz onu"
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...