Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

system reqlere göre karşılaştır bi fikir sahibi olursun zaten ya

Minimum Reqs

MINIMUM:
OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better - See supported List*
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 40 GB available space

Recommended Reqs

RECOMMENDED:
OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better - See supported List*
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 40 GB available space

Sosyal ağlarda paylaş

zaten genelde verilen sistem gereksinimleri birebir tutmuyor da kesin çalıştırsın diye gereksinimden daha iyi parçaları yazıyorlar garanti olsun diye sanırım.

yani soyledigin sistem ile high'da oynayabilme ihtimalin kesinlike olur bence. teknik kısmı daha iyi bilen birileri vardır illa ki, daha isabetli bi tespit yaparlar kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyvallah..kuvvetle muhtemel 2_3 ay keyifle gidecek ve fakat rpg content eksikliği nedeniyle çok kişi dlc'leri görmek bile istemeyerek gidecek..kısır döngünün farkında mısınız?cod ve bf tayfası devam eder gibi şu görünümü ile...umarım şaşırtırlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Lanet PSN !

Laurelin said:

http://cdn.meme.am/instances/57332077.jpg

Meme'yi PSN yapın pls. Yarım saattir pre order yaptığım oyunun parasını ödemekle uğraşıyorum, kitlendi. Bakiye var, herşey ok ! (Aylardır aynı kartla sevişiyo PSN bu arada.) Cüzdana para atıyorum, geçersiz işlem. Kafayı yedirdi bana. Oyunu indirdi, parasını ödeyemiyoruz bu salak PSN in ödeme sistemine kallavi küfür etmek serbest olsun yaaa..

En az 2-3 gün denemeyin bir daha diyorlar forumda, bu nasıl andavallık yaaa :(
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

playstoredan gold edition aldimda 3 key yollamislar, biri abuk subuk gecersiz diyor. 2. yi ekledim hicbir halt yapmadi, 3. oyunu acti

goldmuydu 2. verdigi?

ilk verdigi key ne peki? zahmet edip hangi keyin ne oldugunu yazmamislar bile :(

Tahminim;
1.key (hediye - hazmat set)
2.key season pass
3.key oyun

3. Yu aktif ettikten sonra 1 ile 2 yi tekrar girmeyi dene.
Sosyal ağlarda paylaş

bana da yarım saat önce yollamış g2play, herhalde yarın herkese gelmiş olur key sitelerinden alanlar için. iyi oldu bari yarın kalkınca dl'ye başlarım, 8'ine inmiş olur.

amerikan hesabından aldığım skin kodu için already active diyor, girmiş miydim hatırlayamadım ama umarım çalışır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lanet PSN den baydım. Kitlendi, 2-3 gün denemeyin herhangi bir order için diyor herkes. Order ettiğin herhangi bir zımbırtı için, önce wallet check yapıyormuş. Yoksa KK dan çekmiyor, herhalde iade meselesi için uğraşmamak için. Neyse aldım playstore' dan PC sürümü :( Duvar arkası kurşunlardan Bright 'ın gövdesini kullanıcam sanırım :P

Geyik bir yana, Laurelin le aynı sıkıntı, bende oyun göründü, preload ediyorum, tamam da, GOLD vs hiç bir açıklama yok. Ula Steam 'in gözünü seviyim neyse o. Ubi pfff ne çıkarsa bahtına.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyunu uplay'de aktive ettikten sonra ubisoft club'dan girip bedava ödülleri aktive etmeyi unutmayın. puanla da alınabilen skin vs var.

lol rainbow six siege sahiplerine özel skini bana da açmış betada oynadığım için aww yiss.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısı işte..

Club meselesi Ubi puan geyiği yav. Betaya katıldıysan, ya da diğer ubi oyunlarından gelen. Wallpaper ve sırt çantası var sanırım.

Onlar beni ilgilendirmiyor, Season pass, ve lanet hazard set sanırım girmemiz gereken kodlar. Onları giremiyoruz şu an. Aktive edildi diyo, hayırlısı oyun açılınca.

https://account-uplay.ubi.com/en-GB/account
Sosyal ağlarda paylaş

oyun aktive olmamışsa kabul etmiyor evet.

fesbuk vs hesaplarını linkleyemedim ben de, login pencereleri açılıyor, şifre vs giriyorum ama sonra bomboş pencere enterlayınca, gerisini yükleyemiyor. onar puan gelecekti, jack ryan cekedi bedeli çıkacaktı meh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...