Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torku Banada

fenn

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

lol
fakir işi

niye abi ufaktan voltronu olusturacaklar iste..orduda da cikolata vadisi kuruluyormus zaten..

bunlar sekerci zibil gibi seker hazir..findik ordudan.bir yerlerden bir somurge bulup da cikolata urettirebilirsek tutmayin bizi..

bkz belcika isvicre..

bu arada vanilya uretiminde dunyada anlamsiz bir yerimiz (6. lik) oldugu da pek bilinmeyen bir gercektir nedeni hep bu cuklat gofret..
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

o ne la şoko banana gibi

Torku Banada. Maç takip ediyorsan seneye beyninin en uç dahili ve harici noktalarına kadar işleyecekler.

Ayrıca şundan yiyin lan yerli sermaye paramız Türkiye de kalsın. Hem yabancı marka yiyoruz hem de hindi diyorlar bize.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Tadını bilemeyeceğim ama isminde oldukça fazla subliminallik olduğunu ve istemsiz olarak viralin dibine dibine vurulduğunu belirtebilirim. Ürünün adı ne? Banada.. Onların tabiriyle "Banada" doğru olanı ise "bana da"nın pek çok ortamda ve zamanda kullanılmakta olduğunu fark etmişsinizdir.

Ben bi'çay alıyım
Bana da..

A: Gençler acılı olsun mu?
B: Abi benimki acılı olsun
C: Abi bana da acı koy

Aslında yurt dışına ihraç edilse fiyakalı bir telafuzu olur. Bunlar da Banağda, benada, benyağda, bânâda diye uzar gider. Hatta reklamında rus ya da ukraynalı güzeller oynasa ve o tatlı dilleriyle telafuz etseler büyük satış rakamları yakalayacaklarını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lan koparatif lan
bildiğin çifçi imecesi

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000 TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur.
http://www.torku.com.tr/Torku-Hakkimizda.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...