Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

Valla ben de Kuddusi nasıl oldu da bu konuya hiç yorum yapmadı tam onun iştahını kabartacak konu bu diyordum. Hükümet zorbalığı desen var, polis desen var, yasadışı yıkım desen var, direnen gençler desen var, onlara biber gazıdır orantısız güçtür var, çapulculuk ve yağmacılık (çocukların çadırları yakılmış) var, usulsüzlük (yıkım izni yok) var, ucundan BDP bile (gerçi bu sefer haklı tarafta Süreya Önder'le, adam resmen iki kere parkı kurtardı) geçiyor. Daha ne olsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Valla ben de Kuddusi nasıl oldu da bu konuya hiç yorum yapmadı tam onun iştahını kabartacak konu bu diyordum. Hükümet zorbalığı desen var, polis desen var, yasadışı yıkım desen var, direnen gençler desen var, onlara biber gazıdır orantısız güçtür var, çapulculuk ve yağmacılık (çocukların çadırları yakılmış) var, usulsüzlük (yıkım izni yok) var, ucundan BDP bile (gerçi bu sefer haklı tarafta Süreya Önder'le, adam resmen iki kere parkı kurtardı) geçiyor. Daha ne olsun?

:)
bu gezi parkı mevzusu çerez be güzelim; ne 1 mayıslar, 19 mayıs,29 ekim,kaç tane silivri görmüş adamım...gezi parkında toplumun gazını alıyorlar. hepsi bu...
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

yarın devam ederse ordayım ben
cuma namazını kılacaklarmış orda hah =).

ya park mark bahane şu noktada, olay bu kadar farklı insanın tek bi zorbaya karşı birleşmesi

ciddi cesitlilik vardı kitlede. bide düne rağmen baya umutluydu ortam.

ben sabah 4-5 gibi tekrar parktayım. sabahlıyanlar olucaksa görüşürüz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...