Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

kami said:

Livered said:

Kılıcdaroğlu ve ekibi akşam gezi parkına yürüyeceklermiş gürsel tekin açıklamış buradan cesedimizi çıkarırlar diye.

CHP son zamanlarda baya iyi yatırımlar yapmaya başladı. Halkın içine karışıyorlar. Reyhanlı olayında filan da böyle olmuştu. AKP'nin başa gelmesinin sebebi de halk içindeki örgütlenmeleriydi. Şimdi halktan kopuk aynı imajı AKP vermeye başladı. Bakalım Baykal'ın gitmesi bir nebze iyi olmuş, CHP'nin elitist imajı azalarak bittikçe aldıkları oylar artacaktır. Tayyip egosunu kontrol edemiyor artık, askeriye-hukuk-basın-devlet kuruluşları derken her şeyi eline aldıktan sonra geriye tek kalan halka sarmaya başladı.

abi Chp her kötü durumda gövde gösterisi yapmaya bayılıyo ben onu görüyorum arkadaş,sen şu zamanlarda oraya buraya koşturucağına azıcık sümsük olmayıp lider özelliğini ortaya koyarak projeler çıkartsaydın ortaya şu an konuşcak çok fazla konumuz yoktu.Adam tam troll ya K.K'da öyle devlet bahçelide öyle,bir tane adam gibi muhalif karşı siyaset yapabilen adam gelseydi şu an akp'yi tartışıyo olmuycaktık çok net(partisi önemli değil yeterki adam gibi biri gelsin)
Sosyal ağlarda paylaş

Raistllin said:

kami said:

Livered said:

Kılıcdaroğlu ve ekibi akşam gezi parkına yürüyeceklermiş gürsel tekin açıklamış buradan cesedimizi çıkarırlar diye.

CHP son zamanlarda baya iyi yatırımlar yapmaya başladı. Halkın içine karışıyorlar. Reyhanlı olayında filan da böyle olmuştu. AKP'nin başa gelmesinin sebebi de halk içindeki örgütlenmeleriydi. Şimdi halktan kopuk aynı imajı AKP vermeye başladı. Bakalım Baykal'ın gitmesi bir nebze iyi olmuş, CHP'nin elitist imajı azalarak bittikçe aldıkları oylar artacaktır. Tayyip egosunu kontrol edemiyor artık, askeriye-hukuk-basın-devlet kuruluşları derken her şeyi eline aldıktan sonra geriye tek kalan halka sarmaya başladı.

abi Chp her kötü durumda gövde gösterisi yapmaya bayılıyo ben onu görüyorum arkadaş,sen şu zamanlarda oraya buraya koşturucağına azıcık sümsük olmayıp lider özelliğini ortaya koyarak projeler çıkartsaydın ortaya şu an konuşcak çok fazla konumuz yoktu.Adam tam troll ya K.K'da öyle devlet bahçelide öyle,bir tane adam gibi muhalif karşı siyaset yapabilen adam gelseydi şu an akp'yi tartışıyo olmuycaktık çok net(partisi önemli değil yeterki adam gibi biri gelsin)

bi sus ya sana kimse chp iyimi kötümü sormadı.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

12 yaralı ne demek abi.

Benim gözümde orada herkes haksız bir şekilde gaz yedi. Orada bulunan herkes yaralı benim gözümde.

demin el cezire binlerce yaralı var dedi. gazdan etkilenen adam yaralı dünyanın gözünde.

nijerya'da ordu 3000 küsür sivil öldürmüş ondan sonraki ilk haber istanbul her yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

ben olayı gezi parkı olarak görmelerini anlamıyorum insanların.

olay tamamen hükümetin ve özellikle başbakanın güçten kendini kaybetmiş olmasıdır. istediğimi yaparım, istediğim şekilde yaparım. tepki mi var? çok da umrumdaydı, ben* dedim mi olur!

bu nasıl bir kafa, bu nasıl bir başbakan. bu adamlar kime hizmet ediyor? hizmet ettikleri insanları dinlemeyeceklerse, kimi dinleyecekler?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...