Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pireliyim, ona göre :(

nilly

Öne çıkan mesajlar

nilly said:

Gobili said:

Yalan söylüyor,cempostacının yanında medine dilencisi kalır,adamın bodrumunda fakir köleleri var çalıştırdığı...

Bahsi geçen Cempostacı? :)

evet o ben oluyorum
kole olayina tamamen karsiyim arkadaslarin uydurmasi. evet zenginim ama durumu olmayanlarin halinden anlar yardimci olur onlari ezmemeye calisirim elimden geldigince.

saka lan ne isim olur bunlarla
amazondan siparis verdim 3 tane zenci kole gelecek haftaya. bodruma kapatip elektik urettiricem kosturarak.
sonracima burdaki fakirlerin hepsinin agzi ketcap mayonezli tavuk doner kokuyor. toplam 6 tane saatim var sadece saatlerimin degeri 52bin dolar.
beni cekemeyen next nextstar taktirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

nilly said:

Gobili said:

Yalan söylüyor,cempostacının yanında medine dilencisi kalır,adamın bodrumunda fakir köleleri var çalıştırdığı...

Bahsi geçen Cempostacı? :)

evet o ben oluyorum
kole olayina tamamen karsiyim arkadaslarin uydurmasi. evet zenginim ama durumu olmayanlarin halinden anlar yardimci olur onlari ezmemeye calisirim elimden geldigince.

saka lan ne isim olur bunlarla
amazondan siparis verdim 3 tane zenci kole gelecek haftaya. bodruma kapatip elektik urettiricem kosturarak.
sonracima burdaki fakirlerin hepsinin agzi ketcap mayonezli tavuk doner kokuyor. toplam 6 tane saatim var sadece saatlerimin degeri 52bin dolar.
beni cekemeyen next nextstar taktirsin.

Kahvaltı öncesi içkimi deniz tarafındaki havuz kenarında alacağım, eşlik etmek isterseniz sevgili Cem?
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...