Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dövüşmek istediğiniz paticik üyeleri

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

copry said:

Çıplak elle dövüşme kuralı var sen yine paralarının arkasına saklan , hiç şaşırmadım

@ varyemez amca

Çıplak elle vurursam çok serte kaçar ölürsün alim allah. parayla böyle okşar gibi vurmak daha iyi :) varyemez değil var yiyorum ve bitmiyor hehey

manzaralı bir ring seç bari sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura, cidden öyle bir olay var mı?

Spiritüel olarak birini pataklayabiliyor muyuz? Veya biliyor musun, biz yapamayız da. Mesela mental olarak adamı yorup, uykusunu rahatsız edip, ne bileyim ruh haline darbeler indirebiliyor musun? Mesela erkekliğine yönelik spiritüel saldırılar mümkün müdür? İlizyon, hologram veya haladan tavsiye alarak büyü kategorisinde?

Eğer mümkünse gereksinimler nedir? Mesela ben imam'a karşı böyle bir saldırıda bulunmak istesem veya Mortis'e karşı neye ihtiyacım olur? IP adresi ile yapamayız değil mi? Nasıl çalışıyor bu sistemler?
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Sequo said:

copry said:

Çıplak elle dövüşme kuralı var sen yine paralarının arkasına saklan , hiç şaşırmadım

@ varyemez amca

Çıplak elle vurursam çok serte kaçar ölürsün alim allah. parayla böyle okşar gibi vurmak daha iyi :) varyemez değil var yiyorum ve bitmiyor hehey

manzaralı bir ring seç bari sdf

Ring hazır 'four seasons bosphorus' hotel tam boğaz önü bahçesi :) fightı kaybeden boğaz sularına düşecek:)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...