Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apoya 4 tane kadin mahkum arkadaş

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

hatırlatıp durmasana bilader. işin gücün arasında sims açtırtcaksın bana. sonra iş yetiştircez diye sabahlıycaz...

bu arada kadın mahkumu 4'le sınırlamalarına gerek yoktu. müebbet mahkumları köle statüsünde kabul edilirek sınırsız cariye olanağı da sunulabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ermeni kelimesi bu ülkede kürt,kızılbaş gibi hakaret amaçlı kullanılıyor yüzyıldır.
türkiyenin edirneden tut karsa kadar şehir merkezlerindeki ana binalar,hanlar,hamamlar 100 sene önce ermenilerinken cumhuriyet ve sonrasının zorla türkleştirme politikaları sonucu ilk nasibini alan bu gayrımenkullermolmuştur. Zorla ellerinden alınmıştır ve buda yetmezmiş gibi elinde malı mülkü kalmayan gariban duruma düşen ermeniler,1915 benzeri fakat ufak bir nüans farkıyla gönüllü sürgün olmuşlardır topraklarından ve daha sonra rumlar son 30 yıldır da kürtler cumhuriyetin baş düşmanı gösterilmişlerdir atatürkçü geçinen kesimlerle kuddusi de bir örneği işte
Sorsan kızını ermeniye gelin vermez ama sarı gelin türküsünü utanmadan söyler işine geldiğinde...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş, ben bir ermeni kızla evleniyordum lan neredeyse...

lan hakaret etsem,derim ki hakaret ettim. kimseden de çekinmem bu konuda ama yok öyle bir şey,bak bunu ilk iddia eden adamın bile sesi kesildi.
hee,o adamın feyk hesabıysan o başka.

yaptığım bu ülkede bazılarının şimdiden ATAKÜRT diye hitap etmeye başladığı, nabza göre şerbet vermenin uzmanı olan sapık, katil, hain ve aynı zamanda duruma göre marksist,duruma göre müslüman, duruma göre kürtçü olan bir adamın aslında ermeni asıllı bir adam olduğu gerçeğini hatırlatmak,bilmeyenin de öğrenmesini sağlamak.

hee,şöyle dersem galiba daha iyi anlayacaksın/ız; bir almanın kürtçülük yapması gibi bir şey. daha da açayım Hitler'in "ben kürt halkının haklarını savunuyorum, biji kürtler"demesi gibi bir şey bu apo öküzünün yaptığı.

anladın mı yiğidim? anlamadıysan zaten pes ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

arkadaş, ben bir ermeni kızla evleniyordum lan neredeyse...

lan hakaret etsem,derim ki hakaret ettim. kimseden de çekinmem bu konuda ama yok öyle bir şey,bak bunu ilk iddia eden adamın bile sesi kesildi.
hee,o adamın feyk hesabıysan o başka.

yaptığım bu ülkede bazılarının şimdiden ATAKÜRT diye hitap etmeye başladığı, nabza göre şerbet vermenin uzmanı olan sapık, katil, hain ve aynı zamanda duruma göre marksist,duruma göre müslüman, duruma göre kürtçü olan bir adamın aslında ermeni asıllı bir adam olduğu gerçeğini hatırlatmak,bilmeyenin de öğrenmesini sağlamak.

hee,şöyle dersem galiba daha iyi anlayacaksın/ız; bir almanın kürtçülük yapması gibi bir şey. daha da açayım Hitler'in "ben kürt halkının haklarını savunuyorum, biji kürtler"demesi gibi bir şey bu apo öküzünün yaptığı.

anladın mı yiğidim? anlamadıysan zaten pes ediyorum.

Atakürt denilse ne olacak,atatürk denilse ne olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

REYHANLI said:

KuddusiMavra said:

Gündemi benim gibi takip edemeyen pati ler için ilginç olduğunu düşündüğüm haber. Bu Apo haini istedigi hemen her şeyi hapishanede bu zamana kadar yaptırdı.
Odamda rutubet var dedi, ithal duvar kağıdı ile duvarları kaplandı.
Tv dedi, anında tvnu verildi.
Sıkılıyorum, sohbet etmek istiyorum dedi, isimlerini kendisinin verdiği 4 pekakali hapishaneye gönderildi.Sonra da sıkıldım bunlardan dedi, teroristler adadan alındı.
Şimdi en yeni haber adaya 4 kadin mahkum gidecekmiş.
Link özellikle vermiyorum çünkü pek çok gazetede ve internet sitesinde yazıyor(örneğin mynet).
Paylasimlarim seyrek de olsa devam edecek.

sana giren çıkan nedir peki?

mesajı şikayet ettim. silinmediğine göre bu tarzla cevap vermekte sakınca yok.

benim yazdıklarımdan sana giren çıkan her ne ise, sanırım bana giren çıkan da odur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...