Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IQ düzeyi en yüksek 10 il

xaty

Öne çıkan mesajlar

çapa da bile yaptırdık lan. okuldan aldılar 1 hafta test yaptılar. küpler, şekiller, okuma parçaları, kafadan işlemler havada uçuşturdular. gerçi tekirdağdaki bir hastanede de a.d.d. var bir bok olmaz bundan demişlerdi. fakat ölçülebilecek bir şey değil bu. bir de beyin kullandıkça gelişen bir şey. mesela taksi şöförleri mesleğe başladıktan sonra beyinlerinin yön bulma yetileri acayip gelişebiliyor. ben eksperlik yapıyordum bir dönem. kiralık satılık evlerin numaralarını bakıp aklımda tutabiliyordum uzun bir süre. halen daha da devam ediyor. neye kasarsan gelişiyor beyin o yönde.
Sosyal ağlarda paylaş

hayvanlık ettim özür dilerim. geçmişinde insanın yaptığı hatalarla onları yargılamak, küçümsemek çok ezik, kompleksli bir davranış. kimbilir neler yaşamışsın ki bunlara ihtiyaç duymuşsun sonra da dirayet gösterip toparlamışsın. kusuruma bakma. cuk oturunca lafın bir an kendimi kaybettim.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

hayvanlık ettim özür dilerim. geçmişinde insanın yaptığı hatalarla onları yargılamak, küçümsemek çok ezik, kompleksli bir davranış. kimbilir neler yaşamışsın ki bunlara ihtiyaç duymuşsun sonra da dirayet gösterip toparlamışsın. kusuruma bakma. cuk oturunca lafın bir an kendimi kaybettim.

1- hatam ne?
2- dramatik bişey yaşamadım
3- birşeye ihtiyac duymadım
4- dirayet gösterip toparlayacak bir durumum olmadı
5- manyak mısınız lan siz ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Aluriel said:

10 Kütahya 111.96

gtfo lolol

hahah aynen, gerçi benden daha iyi analiz edebilecek insanlar var kütüyü

/summon Lyv

ahahah her kütahya lafı geçince mikrofonun bana uzatılması dsfds
kütahyalı değilim ama ziyadesiyle (evde) oturduğum bir şehir oldu.

öğrenciden iyi gelirleri var. yan gelip yatma motivasyonuyla çalışıyorlar ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...