Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuddusi ve paylaşımları

Tarumar

Öne çıkan mesajlar

Sufi said:

saçmalanmış iyice. bırakın isteyen istediğini yazsın.

bi de lafın doğrusu "beğenmeyen okumasın" değil, "rahatsız olan okumasın" olacak. ben burada çoğu kimsenin fikrini beğenmiyorum ama okuyorum. insan kendi fikrini, sadece beğendiği fikirleri duyarak geliştiremez.

Bölümün aynştaynı
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

Kudusi her konu açtığında beni takip eden sadık bir kitle var diyerek paylaşımlarının ilgi çektiğini ve sevildiğini söylüyor. Bunu öğrenmenin en iyi yolu ankettir. Bakalım kim, ne düşünüyor?

bir kişiden teşekkül olsa bile olsa öyle bir kitle vardır kesin. anketle öğreneceğin hiç birşey adamın bu siktiri boktan, sıkıcı başlıkları açma hakkı olup olmadığı konusunda bize done sağlamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

konu ve anket kapatılabilir.

sonuç:

85 kişi kuddusi'nin paylaşımlarını sevmiyor.
43 kişi nötr.
67 kişi kuddusi'nin paylaşımlarını seviyor.

çoğunluk kuddusi'nin paylaşımlarını bilgilendirici bulmuyor ve gereksiz görüyor.

85 kisi rahatsiz ancak 110 kisi rahatsiz degil. Bu durumda ben cetintasi cogunlukan yana görüyorum. Tabi 85 kisiye antipatik olmayi basarmak da bir beceri. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

konu ve anket kapatılabilir.

sonuç:

85 kişi kuddusi'nin paylaşımlarını sevmiyor.
43 kişi nötr.
67 kişi kuddusi'nin paylaşımlarını seviyor.

çoğunluk kuddusi'nin paylaşımlarını bilgilendirici bulmuyor ve gereksiz görüyor.

ahaha bi çalışma olarak yayınla bence SCI olur kesin
Sosyal ağlarda paylaş

saçma sapan anket ve şık koyarsan sonra manipüle etmek zorunda kalırsın sonuçları lol.

çoğunluk gereksiz bulmuyor.

55 kişi düzenli takip ediyor

16 kişi seyrek olsa bile takip ediyor

49 kişi bazı konuları iyi bazılarını kötü buluyor. nötr demek değil bu.

Sonuçta 120 kişi öyle veya böyle takip ediyor. Olmamış yeniden anket aç en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşı (kuddusi) gönüllü paticik yurdum güncel haber rss feeder ı olarak sitede görevlendirmeniz biraz ayıb olmuyor mu ? yıl olmuş 2013 yazık değil mi ? koyun saga sola bir haber takip sistemi olsun bitsin parası neyse veririz. arkadaşın çilesi de bitmiş olur. daha sağlıklı hobilere yelken açar belki..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...