Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elebril

cantug

Öne çıkan mesajlar

said:

Senelerdir paticiki takip ederim ancak ilk kez bu kadar terbiyesizlesilebilen bir konu goruyorum, acaba sayfalardir fotograflarini paylastiginiz Gozde ve Kamil ciftini taniyaniniz mi var da defalarca fotograflarini paylasip altina "zenciye veren" v.b bircok agir ithamda bulunuluyor, bahsettiginiz ciftin olay ile alakasinin olabilmelere icin ilk once sanirim ciftin cocuk beklemeleri gerekmekte, eger ailenin bile bilmedigi bir hamilelikten haberdar degilseniz sacma sapan mesaj yazanlar hala editleyebiliyorlarsa mesajlarini degistirsinler, geri kalanlar icin de modlar lutfen mesajlari silsin.

Not: telefondan yazdim imlasiz duzensiz olabilir kusurabakmayin sinirlendim.

Ihanetin siyah meyvesi konusunda bunu yazmis arkadas
Cevap vermeden duramazdim hemen surdan yardirayim
Ciragan da adamlarim var 9 ay oncesi tek dugun var onlarda bu ciftin 8 ve 10 ay once dugun yok zaten
Sonracima... Ozel bir arastirma yaptim ve dogrulugunu ortaya cikarrttim cocuk siyah degil esmer yani zenci diyemeyiz melez.

Gelelim elebril midir nedir sananr kardes !
Herkes burda tartisiyor. Topluma mal olmus sosyete kisim magazince cikan insanlar olsun
Bu kisilerin resimleri heryerde kullanilabilir. Ama gidip tv de cikmamis insanlarin normal kisileri koyamazsin buraya.
Simdi demissinki ailesinin bile bilmedigi bir bebegi siz nerden biliosunuz?
Sen nerden biliyorsun ?
Ben ozellikle isim yazmadim google da keyword olmasin diye gittin sen yazdin konunun icine sictin...
Akrabasi veya arkadasi degilsen boyle bir artislik yapma hakkin yok olsanda yapmamalisin gerci ayri konu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...