Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizi böyle taniyorlar.

Ayfon

Öne çıkan mesajlar

http://www.facebook.com/photo.php?v=262402283904405

Bu sabah gördüm bu video'yu. Üzülsem mi sinirden ekrana kafa mi gömsem karar veremedim. Nasil bir ailedir ki cocugunu böye yetistirsin. Cevreden gecen arabalarin duyarsizligindan mi yakinsam. O cocugun dayak yemesini kahkahalarla izleyen diger yabanci uyruklu ögrencilere mi küfür etme. Nafile. Bunlarin ailelerini sabun yapicaksin esas.
Bu bir degil iki degil. Her okulda yasanan bir olay bu. Sonra bizi neden avrupa birligine almiyorlar... Girip ne yapicaksin avrupa birligine?
Hani insanin kendi soyundan utanmasi öyle kötü birsey ki... Kelimelerle ifade edilemez.

ps: Alman cocuk diyor ki, ben sana neden vurayim? Sen benden kücüksün. Sana vurmam... Nasil bir olgunluk örnegidir. Medeni olmak bu iste.

video link kaldi düzeltemedim bir türlü özür.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

çocuk kavgasından sosyal tespit yapmak zorlama olmamış mı

Tespiti yapan ben degilim abi. Avrupa zaten seni böyle taniyor. Cocuklukta okulda tanisiyolar seninle böyle dayak yiyerek. Ailelerinden cevresinden aldigi destekle okullarda terör estiren tipler bunlar. Bide bu daha 15 yasinda bile degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Oski said:

çocuk kavgasından sosyal tespit yapmak zorlama olmamış mı

Tespiti yapan ben degilim abi. Avrupa zaten seni böyle taniyor. Cocuklukta okulda tanisiyolar seninle böyle dayak yiyerek. Ailelerinden cevresinden aldigi destekle okullarda terör estiren tipler bunlar. Bide bu daha 15 yasinda bile degil.

ya beni niye böyle tanısın adam? benimle ne alakası var bu tiplerin? böyle bir şeyden stereotip çıkarıp benimle ilişki kurmayacak adam mümkünse benden 15 metre uzakta dursun zaten.

kayıp gençlik için de annesi babası üzülsün, bana ne.

millet kavramı saydamlaştıkça bireysellik öne çıksın. herkes kendinden sorumlu olsun. hayat bayram olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

ya nasıl ne alakası var gözünü seveyim.

böyle herşeyden kendini soyutlamaya, ayrı görmeye çalışıyorsun ama olmuyor işte öyle malesef, bende şikayetçiyim bu durumdan.

ben değilim. almanya'da da yaşadım bir sene, o zaman da hiç sorun yaşamadım. aklı başında bir insan S-Bahn'da cep telefonundan İsmail YK çaldıran adamla, çaldırmayan adamı milliyetine bakmadan birbirinden ayırt edebiliyor. edemeyenle de benim işim olmuyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

Lectre said:

ya nasıl ne alakası var gözünü seveyim.

böyle herşeyden kendini soyutlamaya, ayrı görmeye çalışıyorsun ama olmuyor işte öyle malesef, bende şikayetçiyim bu durumdan.

ben değilim. almanya'da da yaşadım bir sene, o zaman da hiç sorun yaşamadım. aklı başında bir insan S-Bahn'da cep telefonundan İsmail YK çaldıran adamla, çaldırmayan adamı milliyetine bakmadan birbirinden ayırt edebiliyor. edemeyenle de benim işim olmuyor zaten.

tamam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Bide bu daha 15 yasinda bile degil.

küçük yaşta karşısındaki kişileri korkutmaya girişip başarılı olduğunda her istediğini yapabileceğini hisseden başka bir insan daha. büyüdükçe yaptıklarının dozu artabiliyor. En güzel geri dönüş ise cesaret. güçlerini korkudan alıyorlar ve korkunun olmadığı yerde ise çok aciz kalıyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...