Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhanetin siyah meyvesi

fenn

Öne çıkan mesajlar

Elebril said:

Senelerdir paticiki takip ederim ancak ilk kez bu kadar terbiyesizlesilebilen bir konu goruyorum, acaba sayfalardir fotograflarini paylastiginiz Gozde ve Kamil ciftini taniyaniniz mi var da defalarca fotograflarini paylasip altina "zenciye veren" v.b bircok agir ithamda bulunuluyor, bahsettiginiz ciftin olay ile alakasinin olabilmelere icin ilk once sanirim ciftin cocuk beklemeleri gerekmekte, eger ailenin bile bilmedigi bir hamilelikten haberdar degilseniz sacma sapan mesaj yazanlar hala editleyebiliyorlarsa mesajlarini degistirsinler, geri kalanlar icin de modlar lutfen mesajlari silsin.

Ben isimlerini bile bilmiyodum, ogrenmis oldum eyvallah.

O degil de ismi paticik olan bi forumda tasak gecilen bir magazin konusu neden boyle bir ayara maruz kaldi ki (:

Adi ustunde magazin. Parasi olmayan insanlar , parasi olan insanlarin hareketleriyle tasak gecebilsin diye yaratilmis bir kavram. Hulya avsarin kalcasindaki selulit, ortalama turk kadinina "oh" cektirir. Kendini bu insanlarla kiyaslayip rahatlarlar. Bukonu gercekse de adim gibi eminim ki en yakin arkadaslari tarafindan sizdirilmistir medyaya.

Gereksiz atarr yaparken iki kere dusunun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...