Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emma (Taş) Stone

sabonis

Öne çıkan mesajlar

11-14 yaş oralarda geçti. hacı şakirde okudum. önce pegasus veterinerde başlayıp alpagut veteriner kliniğinde çok şey öğrendim bunlardan birisi de gitar çalmaktı.

arka balkolda asansörün üstünde kalan blocklara gitar çalardım. Kızlar bozuk paralar atarlardı. sonra üst mahalledeki herifler beni seri olarak dövmeye başlamışlardı. dövmek dediğimde konuşurken kafa atıp hep kaçıyorlardı. mehtap ve denizde bir gün o kavgalara karışmışlardı ama kendime geldiğimde yanımda yoktular..
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

kolunu kanepenin arasına sokma bi içgüdü galiba bende yapıyodum. kanepe olsada soksam.

Abi bunu ben de çok yapıyorum ya. Hatta geçen işyerinin sık gitmediğim bi şubesine gittim bi iş için, PS3 oynanan bi oda vardı orda takıldık az, dayanamadım soktum tabi eli. Bi çektim ki üstü tamamen saç ama hepsi farklı boyutta, hatta yeni traş edilmiş gibi sanki. Mal gibi gittim defalarca soktum bi de elimi, her seferinde yıkadım falan.

Hiç berber koltuğu gibi bi tipi yoktu ama berber koltuğu gibiydi resmen. Ömür boyu fobi olcak heralde artık bende.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Mal said:

kolunu kanepenin arasına sokma bi içgüdü galiba bende yapıyodum. kanepe olsada soksam.

Abi bunu ben de çok yapıyorum ya. Hatta geçen işyerinin sık gitmediğim bi şubesine gittim bi iş için, PS3 oynanan bi oda vardı orda takıldık az, dayanamadım soktum tabi eli. Bi çektim ki üstü tamamen saç ama hepsi farklı boyutta, hatta yeni traş edilmiş gibi sanki. Mal gibi gittim defalarca soktum bi de elimi, her seferinde yıkadım falan.

Hiç berber koltuğu gibi bi tipi yoktu ama berber koltuğu gibiydi resmen. Ömür boyu fobi olcak heralde artık bende.
abi saç değil yalnız onlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...