Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu neyin fotoğrafıdır?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

polis olmasa annenizi 3 yasındaki cocuğunuzu sokak ortasında becerecekler.Bırakın bu polis o.ç ayaklarını.Polis ne derse onu yapıyor napsın onlar da emir kulu.Gidip saçma saçma protestolar yapmasınlar. Bu gün 2 avuç Korkak solcu protestocular yüzünden simidimden oldum lan! simitçinin içine de girdi gaz öksür öksür gözlerimiz kan canağı.İyi olmuş bu şerefsiz solculara, Polis yanındayım valla haklısın sonuna kadar.Emir neyse o yapılıyor kasıtlı bi durum yok. iyi olmuş kafatlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

polis olmasa annenizi 3 yasındaki cocuğunuzu sokak ortasında becerecekler.Bırakın bu polis o.ç ayaklarını.Polis ne derse onu yapıyor napsın onlar da emir kulu.Gidip saçma saçma protestolar yapmasınlar. Bu gün 2 avuç Korkak solcu protestocular yüzünden simidimden oldum lan! simitçinin içine de girdi gaz öksür öksür gözlerimiz kan canağı.İyi olmuş bu şerefsiz solculara, Polis yanındayım valla haklısın sonuna kadar.Emir neyse o yapılıyor kasıtlı bi durum yok. iyi olmuş kafatlara.

amirim?
Sosyal ağlarda paylaş

Starscream said:

polis olmasa sen anandan yine çıkardın amma
baban kimdi bilemezdin .erefsiz
tadında bi cevap

bunları yapan polisleri görevden alıcaklar
yeni gelenler yapmicak bukadar net ve basit

protesto die bişey var
paticiğe artık yaş sınırı gelmeli ciddi ciddi

Şu yazdığına bak ya.Emniyet genel müdürlüğü ile Türk silahlı kuvvetlerini aynı sanmak ve ona göre yargılamak, Evet yaş sınırı getirilmeli kesinlikle.

Simidime tükürecek arkadaş, Insanların keyfini kaçıracak şeyler yapanları desteklemen muhteşem. Bırakın duyarlı insan modeli çizmeyi ya hepiniz orda biber gazı yeseydiniz o egoist tavırlarınız nası tavan yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

polislerle ilgili bildiğimiz fıkraları anlatalım en sevdiğim bu benim;
Bir gün çocuğun biri kumsalda tek başına oyun oynuyormuş çocuğu gören nöbetçi polis çocuğun yanına yaklaşıp;
- "Napıyosun evladım" der babacan bir sesle.
- "Polis yapıyorum bey amca" diye cevap verir. Gururlanan polis;
- "Aferin sana ne kullanıyorsun" diye sorar. Çocuk;
- "Biraz kum biraz su biraz da bok karıştırıyorum" deyince polis köpürür ve çocuğu bi güzel döver. Bu dayak muhabbeti 3-5 gün sürer. Artık çocuğu dövmeyi adet edinen polis çocuğu yine dövmek için;
- "Napıyon lan burada" diye sorar. Yediği dayaklardan çehresi değişmiş olan çocuk;
- "Jandarma yapıyorum amca" der. Bu cevaba şaşıran polis;
- "Ne kullanıyorsun" diye sorar. Çocuk;
- "Biraz su biraz da kum karıştırıyorum"der. Polis;
- "Hani bunun boku" diye sorar. Çocuk;
- "Boku karıştırınca polis oluyo amca der.

ki tr deki polisleri özeti lan bildiğin..
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Fakkoo said:

saat 5 yormayın beni şimdi. Yok sizin fikirlerinizle ilerleyen bi dünya uyanın ayık olun az

herkes aynı fikirde olmalı ve itaat etmeli diyorsun yani

tabiki hayır. Çakallık itlik yapmak lazım böyle bir düzen varsa.Ona karşı gelmek yerine [bu bahsettiğim düzen kesinlikle dünya üzerinde değişemeyecek bi düzen tabikide] düzene çakallık yapacaksın bu kadar basit.

Bi söz varya Öyle popişe böyle çük diye onu yapcan işte.Maden sen bana böle bi düzen verion alsana itlik çakallık dicen yapcen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...