Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

zipzip said:

o zaman eriyene kadar koşup,sonra mı kaslanıyoruz?

abi hayır.

sen sağlam ağırlığını gir, iyi çalış, yağ yakacak şekilde beslenmeni ayarla.

boş yere koşarak falan zaman kaybetmeyin bantlarda.

daha uzun zaman alıyor. hem süper bir beslenme, hem ağırlık, hem cardio en iyisi. ama buna da enerji kalmıyotr.
Sosyal ağlarda paylaş

şeker, yağ, ekmek her şeyi kestim ama günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığımı düşünüyorum.sabahları yulaf yiyorum yoğurtla yanına 4 yumurta, öğlen ev yemeği yiyorum tavuk ağırlıklı, akşam da yine tavuk yanında da pilav ya da makarna tarzı şeyler.böyle devam edeyim mi, yetmez mi, ekstra bişeylere gerek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

moriarty said:

zipzip said:

o zaman eriyene kadar koşup,sonra mı kaslanıyoruz?

abi hayır.

sen sağlam ağırlığını gir, iyi çalış, yağ yakacak şekilde beslenmeni ayarla.

boş yere koşarak falan zaman kaybetmeyin bantlarda.

daha uzun zaman alıyor. hem süper bir beslenme, hem ağırlık, hem cardio en iyisi. ama buna da enerji kalmıyotr.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

şeker, yağ, ekmek her şeyi kestim ama günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığımı düşünüyorum.sabahları yulaf yiyorum yoğurtla yanına 4 yumurta, öğlen ev yemeği yiyorum tavuk ağırlıklı, akşam da yine tavuk yanında da pilav ya da makarna tarzı şeyler.böyle devam edeyim mi, yetmez mi, ekstra bişeylere gerek var mı?

amaç yağ yakmaksa yeterli bence hemen hemen 1-1.5 gr protein kilo başına, bazıları 2 diyor ama competitor değilsen çoook saçma.

enerjin ne durumda? eğer ayakların gitmiyorsa arttırabilirsin, en iyi senin vucudun bilir yeterli mi değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...