Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

tebrikler kardeşim duan kabul olmuş şimdi yağ yakımlarına ağırlık da eklemelisin ve bize de haber vermelisin.

olm ağırlık zor ama ya
insanın canını acıtıo

benim sal mesela 20km koşiyim üşenmem. ama 3 set omuz çalışcan diyince ayaklarım geri geri gidio.
çok iğrenç bişi lan o kas ağrısı kaldırırken ki
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
olm ağırlık zor ama ya
insanın canını acıtıo

benim sal mesela 20km koşiyim üşenmem. ama 3 set omuz çalışcan diyince ayaklarım geri geri gidio.

ahaha bu konuda iki tip insan var resmen.

ağırlığa üşenmeyip koşmaya falan üşenenler, bi de ağırlığa üşenip koşmaya hevesli olanlar sdkjf
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

senko said:
olm ağırlık zor ama ya
insanın canını acıtıo

ağırlığa üşenmeyip koşmaya falan üşenenler, bi de ağırlığa üşenip koşmaya hevesli olanlar sdkjf

çoğunluk böyle hatta. 1 saat koşuyorsun geri dönüş sadece yağ yakmak. 1 saat ağırlık kaldırıyorsun, hem yağ yakıyorsun hem fit oluyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

1 saat agirlik kaldiriyosun ve gobekli kasli kategorisinde daha igrenc bir vucudun oluyo.

Sismanlar; cardioyu atlamayin lan .

eh ağırlık daha fazla yardımcı oluyor yağ yakmaya. ama şişmanlar için ekstra destek gerekebilir tabii.

sabonis said:
çoğunluk böyle hatta. 1 saat koşuyorsun geri dönüş sadece yağ yakmak. 1 saat ağırlık kaldırıyorsun, hem yağ yakıyorsun hem fit oluyorsun :D

ne bilim abi ben gayet zayıf çer çöp bi adamım ama ağırlığı hep daha çok sevmişimdir. p90da bile kardiyo günlerinde mızıkçılık yapıyordum hep sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

1 saat agirlik kaldiriyosun ve gobekli kasli kategorisinde daha igrenc bir vucudun oluyo.

Sismanlar; cardioyu atlamayin lan .

aynı hayvanlıkta yersen olur. dikkatli yersen gayet de göbek erir.
kaldı ki daha iyi gelişmek için zaten yemen lazım sağlam. 1 yıl hem ye hem spora git, sonra yemeği minimumda yiyip 6 ay daha git spora. taş gibi ol. temiz iş.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

senko said:
olm ağırlık zor ama ya
insanın canını acıtıo

ben birinci gruptanım koşmaya acayip üşeniyorum yapamadığımdan değil ama sevmiyorum abi nedense.
Gerçi bu aralar ağırlığa da üşeniyorum.

Bu arada squat dı deadlift ti bunları 5 tekrardan fazla yapmam abi ben yüksek tekrar ve düşük kilolarda merkezi sinir sistemini mahvediyor özellikle deadlift ayrıca sakatlanma riskide çok yüksek. odaklanma hareketleri bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

5 dakka interval bisiklet
5 set hack squat
5 set leg press
3 set eşek kalfı yaptım geldim.

soru: 1 saat koşu bandında koşmak mı yoksa yukarıdaki hareketler mi daha çok yağ yakar, antrenmanı takip eden 3 gün içerisinde?

@esh

body ile kilo vermek daha kolay hatta daha kalıcı oluyor kendimde ve çevremde gözlemlediğim kadarıyla.

edit : imla
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Bisiklet > kosu bence

bence de öyle
şu hızlı trenlere bisikletleri alsalar, üşenmem hergün polatlı - ankara yaparım mesela
kardio abi benim sevdiğim olay
versinler bisikleti mesela 100km giderim
veya koş desinler çatlayıncaya kadar koşarım

ama işte leg çalış shoulder çalış diyince işin rengi değişiyor.
bide niyeyse yüzüm değişmesin triplerine giriyorum ağırlık kaldırırken, lan yüzümü mü kontrol edeyim yoksa zangır zangır titreyen kolları mı beyin fail veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...