Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar,

çok sayıda t2 oduna ve az sayıda t2 taşa ihtiyacımız var.

gather yaparım ben severim diyen arkadaşlar lütfen t2 odun toplasın (evin olduğu zone'da değil, bir önceki pvp olmayan zone'da -lakeshire-)

gather sevmiyorum kardeş ben diyenlerden ricam lütfen 2-3 lü gruplar halinde elite farmlayın, baya bir silver'a ihtiyacımız var.

üye sayımız 35'i geçtiği için aldığımız toprak yetmez oldu, istasyon ve çadır atacak yer yok. 2. bir bölgeyi claim edeceğiz.

5000 silver - claim için
6080 silver - 2 bölgenin günlük kirası için ihtiyacımız var

rakamlar çok yüksek görünse de aslında çok basit. bir elite 400 falan düşürebiliyor, gittiğinizde 10 elite keser dönersiniz zaten.

ben silver vermem arkadaş diyenler için, silver'ın başka bir kullanışı yok zaten. size ek bir şey sağlayacak şeyi alıkoymuyoruz.

hadi tutsun herkes bir ucundan.

akşama da pvp event planlıyoruz, bir de pve event.

"knight of morgana" kesmeyi deneyecez, 20k hp si var.
Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam eve erken gelebilirsem düzgün oynayıp yardım edecem, 2 gecedir 11-12 de gelip 1 saat durup çıkıorum. dün zaten çadır koyma yeri aramakla geçti sonra yattım.

da tier 2 pickaxe'i equip edemiyorum. bir achivement lazım unlock etmem için ama o destiny board mu ydu orası o akdar karışık ki zerre bişey anlamıyorum. Ne yapmam gerekiyor tier 2 pickaxe i equiplemek için söyler misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...