Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

ilk olarak herkese eforlarından dolayı teşekkür ediyorum:
biten 3. binamız smelt istasyonu:

biten 4. binamız carpenter:

ayrıca annen servera daha ilk geceden damgasını vurmaya başladı, yeni girdiği pvp bölgesinde domine güç olarak öne çıktı:

inanılmaz lootlar aldık, insanlardaki "nasıl olsa kimse yok" algısının yerine korku ile "ANNEN VAR" kazıdık.

gururumuz :

ilk geceden olduğunu hatırlatırım:

sendog'laraa bir fight kaybettik amaa biz t1'dik onlar t3 pek eşit değildi şartlar, bu da değişecek.

almanlar bu gece annen'i tanıdı ve developerlar oldukları shroud robe'un için "barbar türkler" diye titredi ama artık çok geç, yeni bir düzen kuruldu. ARTIK ANNEN VAR.

yeni hedefimiz:

hunter's lodge - t2 leather armor / bow / t2 axe / t2 skinning knife

BALTANIZA KUVVET ARKADAŞLAR

an itibariyle annen şehrinde:

t2 sword
t2 shield
t2 metal armorlar
t2 pickxe
t2 iron smelt
t2 wood refine
t2 gem refine
t2 stone refine
t1 bütün tool ve armorlar

yapılabiliyor, sizin sayenizde. hunter lodge'u da bitirdik mi bir tanner eksiğimiz var. sonra aksın leather/metal pvp gear.

yarın raid yapaabiliriz belki akşama bölgeleri dolaşabiliriz topluca

Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

çok pis özendim ya uzun zamandır bu hissi yaşamamıştım, oyun istediği kadar tablet consept olsun şu comunity de yer almak için neler vermezdim :(

birazda hype var ya...

öyle aranan kan bulundu, uo yu unutturacak oyun! gibi iddiaları yok oyunun. ben tek olsam asla oynamazdım mesela. oyun kötü diye değilde ne bileyim benden geçti yani mmo fln.

mumble dan muhabbet, birlikte oynama kısmı zevkli ki şu ortamda ne oynasak bana keyif verir zaten. bence bi yerden sonra çok doyurmaz bizi bu oyun. tabi adamların çalışma hızı, oyunu geliştirmedeki başarısı çok büyük etken. ama şu an için tadını çıkarmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu an 80% i benim hype 20% si oyun

ona göre gelin sonra oyun patates çıktı demeyin adsdsad

eğlenmek amaçlı hype veriyorum ki gerçekten anıra anıra eğlendik yine bu akşam, oyunun sunduğu platformda oluyor ama biz eğlenceli hale getiriyoruz. bir df veya uo değil asla. takılmaca oyun işte, bedeveye oynuyoruz zaten.

oyundan yüksek beklentilerle gelmeyin yani, tablette çalışıyor. review de uzun uzun yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

calvaria said:

çok pis özendim ya uzun zamandır bu hissi yaşamamıştım, oyun istediği kadar tablet consept olsun şu comunity de yer almak için neler vermezdim :(

birazda hype var ya...

öyle aranan kan bulundu, uo yu unutturacak oyun! gibi iddiaları yok oyunun. ben tek olsam asla oynamazdım mesela. oyun kötü diye değilde ne bileyim benden geçti yani mmo fln.

mumble dan muhabbet, birlikte oynama kısmı zevkli ki şu ortamda ne oynasak bana keyif verir zaten. bence bi yerden sonra çok doyurmaz bizi bu oyun. tabi adamların çalışma hızı, oyunu geliştirmedeki başarısı çok büyük etken. ama şu an için tadını çıkarmak lazım.

abi meselede bu zaten;

Nasıl Grimnaxın kullandığı gemide 10 kişi giderken hiç birimizin göremediği adamları grimnaxın eşi görüp bize söylediğinde o gemide olduğum için mutluyduysam, şuanda o mutluluğu yaşamak isterdim oyunun adı çok önemli değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

darknet4 said:

key işini abarttım face üzerinden. yasmin diye bi elemanları var. 'senden hoşlanmaya başladım yazmaya devam etmen için key yollamıyorum sana' dedi ya la ahah

eleman ?

nedir görevi bilemiyorum mesajların sonuna adını yazıyor sadece. neyse salla. sonuca bakarsak key yine yok. kendi kendimi eğlendiriyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar

şehirde Çadır kuracak yer kalmamış, green belt çekmişiniz etrafına şehiri expand de edemiyoruz

nedir bu düzenli yerleşme, katı şehir planlama.

kaldık evsiz :(

şaka maka şehirde 2 tane evi falan varsa 1 tanesini yok edebilir mi ya, zaten haftaya wipe var, bi evim olsun madem :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...