Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19 Mayıs kutlamaları iptal edildi

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

yooo, neden siliyorsun? göreceğimi gördüm zaten.

geri vites yaptığım hiçbir mesaj yok...yeri geldiğinde özür dilemeyi de bilirim ben...şimdi bana başka yerlerdeki yazılarımdan dolayı kızıp gelip burada hınç almaya çalışma değerli kardeşim...yavşak tabii ki bit yavrusu anlamına gelir ve tabii ki düzgün olmayan, adam olmayan, düşünce yapıları yamuk olan insanlar için kullanılır. yukarıdaki eksik tanımı tamamlayayım da geri vites algısı oluşmasın o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ben herhangi bir yaş aralığına uygun düşecek davranışlar sergilemek konusunda forumda şu tarihe kadar hiçbir garanti vermedim. neye göre yakışmamış anlamadım o yüzden.

herhangi bir genelleme ile birilerine yavşak diyen herkese aynı tepkiyi veririm. kaçırdığım yavşakçıları sergilersen onlara da tepki vereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

sufi...zaman zaman yaşından beklenmeyecek şeyler yaptığını düşünüyorum. şu forumda kullanılan onlarca sıfat değil de benim söylediğim <> mı seni rahatsız etti? benimle aynı görüşte olmayabilirsin de bu tarz çok ucuz oluyor be arkadaşım.

yavşak direkt birine söylersen açık ban sebebi zaten minimum bir ay forum genelden, yavşaktan daha ağır kullanılan 'onlarca' kelime görmüyorum forumda doğrusu. öyle bir kelime kullanılıyorsa da ya hükümet ya tayyip için kullanılıyordur ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

KuddusiMavra said:

sufi...zaman zaman yaşından beklenmeyecek şeyler yaptığını düşünüyorum. şu forumda kullanılan onlarca sıfat değil de benim söylediğim <> mı seni rahatsız etti? benimle aynı görüşte olmayabilirsin de bu tarz çok ucuz oluyor be arkadaşım.

yavşak direkt birine söylersen açık ban sebebi zaten minimum bir ay forum genelden, yavşaktan daha ağır kullanılan 'onlarca' kelime görmüyorum forumda doğrusu. öyle bir kelime kullanılıyorsa da ya hükümet ya tayyip için kullanılıyordur ancak.

sufi ortayı yaptı, sizde sıraya girdiniz :)
helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

ilgili kişiler ilgili mesajı öğretmenlerine iletirse dava açabilirler hakaretten muhtemelen, twitterda yada facebookta edilen hakaretten farkı yok, üstelik tek bir kişiye yönelmediği için daha kötü durum, o mesajın üstündeki herkesi kapsayabilir lol

hic birsey olmaz
tum polisler yavsak
gelsin acsinlar hakaret davasi
kafayi yediniz iyice forumda, adam gibi cevap veremiyorsaniz adama turlu taklalar atip yuklenme cabalarina girmeyeceksiniz
cevap vermeyin yeter
bi sunu ogrenemediniz
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız benim din kültürü hocam tam bir yavşaktı..
adam yok kuranı yasakladılar,yok türkçe ezan koydular şöyleydi böyleydi diye milleti doldururdu.3-4 sene evvel karşılaştım amcam tekel bayisine ortak olmuş birde gevrek gevrek ticaret sevabtır gibi bişeyler geveledi..
hmm ozaman hocam rusyada tanıdıklarım var dedim anlamadı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...