Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Incredible Adventures of Van Helsing (A-Rpg)

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Bu arada oyunda bir çok puzzleımsı şeyler de var. Puzzle demiyim aslında ama görevler dışında kendi kendine oluşan atraksiyonlar. İşte sağdan soldan düşen bazı quest itemlar var ve bunlar görev olarak gözükmüyor. Nerede kullanılması gerektiğini çözmeniz gerekiyor.

Ufak bir spoiler mesela

Oyunun ilk bölümünde mysterious gemstone düşüyor. 3 tane olunca kasabadaki heykele koyuyoruz onları. sonra zaman kaybetmeden heykelin kuzeyinde kalan eve gidiyoruz. biz kapıdayken içeride 2 kişi konuşuyor ve bir tanesi gizli hazine sandığını nereye gömdüğünü söylüyor gibi...

Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Ufak bir spoiler mesela

Oyunun ilk bölümünde mysterious gemstone düşüyor. 3 tane olunca kasabadaki heykele koyuyoruz onları. sonra zaman kaybetmeden heykelin kuzeyinde kalan eve gidiyoruz. biz kapıdayken içeride 2 kişi konuşuyor ve bir tanesi gizli hazine sandığını nereye gömdüğünü söylüyor gibi...

Bunu söylediğin işlemi yapamdan da söylüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kısa değil ve türünün en iyilerinden.

ÇOK detaylı, bildiğin Diablo'yu falan siler yani ARPG listelerinden. (Ben ki Blizzard-lover olarak söylüyorum bunu rahatça)

Birkaç bug var, pathfinding gibi, ama kesinlikle game-breaker değil.

Companion ile yaptığın muhabbet bile GLORIOUS'tan sonra çok eğlenceli geldi. (Katarina'yı bildiğin biçer döver yaptım, baya iyi)

Item upgrade, enchanting falan da baya başarılı.

APRG seviyorsanız kaçırmayın, mutlaka deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...