Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Topiği açtığımda başladım oyuna günde ortalama 4-5 saat takılıyorum 2 hafta olucak işte bugün, deste oturdu sayılır ama daha eksiği var inferno başladım 800 küsür elo gördüm ilk hafta bide necro deniyim dedim aşşa yukarı aynı güçte ama kartlar necroya daha iyi çıktı necroyla 1k oldum az önce. İnansan 1 haftada 0 dan 1k görülür yani.

Son oyun çok iyidi ama ya 994 tüm adam geldi 1081 dedim oyunu verde üst lige çıkayım no dedi, deck kötü geldi yenildim. Hemen sıra aldım gene aynı adam 1099 olmuş ağzına vurdum yolladım 1k oldum :p şimdi 1 lvl daha atlym 1475 seal 100k dan fazla gold olucak her factiondan sağlam deckler yaparım. Zaten oyun 1k dan sonra başlıyor.

http://i43.tinypic.com/2qddj6x.jpg

First 1k ding ! :D
Sosyal ağlarda paylaş

1k görmek sorun değil ya. twitch de kafadan elo istiyorsan inferno aç demişti bi tip. Olay o değilde kartsızlık canımı acıtıyor benim. 5 tane hesap açtım, şuana kadar en düzgün hero çıkan şey sancutary oldu (5 tane herom var, hepsi farklı farklı). hani bu hesaplardan birisini kassam ne kadar zamanım gider onu anlamaya çalışıyorum

(niye 5 hesap derseniz, birisini kardeşime verecektim. hazır dursun, kodların süresi dolar felan diye düşündüm. Birisinde necro denedim, birisini zaten yanlış yapmıştım :P. Bide sancutary deneyeyim dedim. sonra stronghold denedim, stronghold baya op geldi gözüme. Hareketlerimi felan tahmin edilemez yapıyordu. Ama karşıma çoooooook ilginç kartlar geliyordu zırt pırt. Bende tırstım)

birde yüksek elonun bi getirisi var mı? Yani 0-200 takılayım... kaybedeceğim oyunlar vaktimi yemesin. Elo 100 oldumu, 2 tane surrender çekeyim... bi an önce kartlarımı düzeltmek istiyorum :(

tebrikler (söylemeyi unutmuşum)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyuna 0 dan başladıysan ve benim gibi bilgisayarda ilk kart oyununu oynuyorsan 1k okadar da kolay değil, hele ki 1 tane bile guide yada cookie cutter build bakmadan netten. Ki bakmadığım halde şunu tahmin ediyorum o cookie cutter buildler bile baya currency grind ile kart almak gerektiriyordur.

Sonuçta normal bir player olarak hiç bir destek almadan ya da cheat yapmadan tek account oynarsan eninde sonunda ve her factiondan güzel deckler yapıyorsun 10 günde. Alt account zaman kaybı sadece ilk gün denenebilir.

Yüksek elonun faydası da şöyle; düşük eloda kendini geliştiremezsin zevkte alamazsın.

Benim düşüncem tabi :p
Sosyal ağlarda paylaş

Onu tam bilmiyorum ama deckin iyi olup düşük eloda smurflarsan win rateden dolayı belki az biraz fazla gold elde edebilirsin. Ancak yüksek eloda oyunlar uzasa bile aldığın exp ve gold o oranda artıyor. Biri demiş ya swiss tournament la alakası olabilir belki düşük elonun.

Ancak benim gördüğüm hem daha challange maçlarla aşırı daha yüksek zevk almak ve ufkunu geliştirmek için 1k şart, napın edin benim gibi kurtulun 1k barajından. Zaten 0-1000k arası smurfliyenlenler yüzünden tadı da kaçabiliyor bazı oyunların. Gerçi 500-1000 de de pek smurfliyen yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

sakin sakin, daha 5 dakika oldu sen geçeli :P

şaka bi tarafa. Deste yalansa nasıl geçelim :). Stronghold oynuyordum, herom çıktı diye sevindim. Sonra oynadım oynadım oynadım, 10 taneden fazla reinforcement açtım. Üstüne ach lerden gelen seal ilede 2 void açtım, achden gelen bi kaç şey daha açtım..

Halen stronghold destemi düzeltemedim. Sayıyı tutturmak için tırttan yaratıklar koyuyorum. 18 tanemi ne fortune vardı yani o derece yalandı elim. Düzeltmem ne kadar zaman alır onu anlamaya çalışıyorum.

hani bi garantisi olsa, 15-20$ harcayıp, seal felan alayım diyorum ama o da şansa.

Şu jackpot işide çok yalan birşey ya. Zengini zengin ediyor.. Herifler milyon gold biriktirmiş..
Sosyal ağlarda paylaş

800+ eloda 1 haftadır oynadğm için ondan diyebiliyorum 1k+ üstü farklı diye çünkü karşına 1k -1250 elo arası çok fazla adam geliyor toplam 50 maç yapmışımdır 1k üstüyle.

Deste olayı şans tabi ancak, istatistik olayında olduğu gibi olay sayısı arttıkça daha sağlam veriler elde edebiliyorsun, kart olayını da ona benzetebilirsin yani accountunu bırakmazsan level atladıkça güzel currency geliyor doğal olarakta çok fazla kart açıyorsun. Yani 1 duel yaptım 1-1.5k gold para geldi ulan her reinforcement pack 12.5k nası birikir deste deme. Ben 2 haftada 4475 seal ve aşşa yukarı 500k dan fazla para biriktirmişim ki ne kadar pack ve kart alabileceğini sen hesapla. Yani kesin tutturursun güzel deck
Sosyal ağlarda paylaş

ya densiz bi haftadır her gün yeni account açıp gene olmadı diyorsun. kart gelmiyor ki nasıl oynayalım diyeceğine tek accountla oynayıp level atlasan birsürü paket açmıştın çoktan. kkthxbye'a bak adam level 30 kaç tane paket açmıştır koleksiyonunu düzeltmiştir.

neyi bekliyosun yani perfect deck mi gelecek kodlarlar ilk aldığn para ve seal ile. boşuna bi haftadır vakit harcıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Olmaz! lvl 5 e kadar mükemmel bi deste yapmam lazım =).
5 tane acc ya toplamda, okadar fazla değil. tek problem her gün bir tane açmış olmak sanırım. ilk 1-2 günü açaymışım toplu halde bu kadar göze batmazdım :D.

bide son acc ile oynuyorum zaten. Sadece sancutary hesabım biraz iyi. diğerine pek bişey düşmedi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Desteni oturtuncaya kadar olay anti deste ya.Undead ile 900 elo yaptım 0 spell ile cünkü ne istedigim kartlar ne geldi ne de herolar;ben de su poison counterlayan heroyla creature deste abandım ki şansıma da cok iyi creaturelar geldi decke.

Oyun uzadı mı ya da karsısı agır spell destesi degilse alıyorum.900 elo yaptım kararlıyım ama 3000 seal ile box alınca haven a dönmek istiyorum cok zevkli gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...