Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

çok ilginç tipler var ya. sırf fortune ile oynuyorlar.
Adam 9 uncu turnde yendi ya.
kart çekip extra kaynak sağlayan kartları üst üste attı. Sonra elindeki kaynağı 2 ye katladı.
daha sonra kendi üstüne bi buff açıp, 3 kart kullandı aynen meftayım. yada böyle bişeydi, oyun başladığı gibi bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

Welcome to duel of lamers :p dispell bulundurucaksın deckinde onlar için birde şu karşının büyülerini çalıp kullanmanı sağlıyan spell twistmiydi neydi o karttan.

Stone skin ve senin minionların vurmasını engelleyen fortuneları silip abanıcan yani

adam takmıyoki? tanklıyo biraz. sonra çat çut oyun bitiriyor.
Başka bir oyunda 3 kez tüm yaratıklarımı elime verdi adam. Dengesiz şeyler varya. AP yi 2 ye katlama diye kart koyan zihniyeti..

bunların tek antisi şu = rakibin (sanırım seninde dahil) . Kartlarını karıştırıyor rastgele.
Baktın adam fortuna 4 yaptı 5 çıkacak, zönk diye basacaksın bunu. 3 turn sonra bi daha.. felanda bu kartdan denk getirmek gerek. Üstüne 3 tane felan yapmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

smurflugun avantajı ne acaba , ha belki swiss'te işe yariyordur bilmiyorum eğer öyle ise bizde yapabiliriz :-)

http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Arcane-Academy.png

şu karta alternatif birşey var mı ? 3 fortune veremem...(başka kart yok) dedim deck'im e 3-4 dispel koyucagıma bundan 2-3 tane atarım dispel'i 1 de bırakırım hem diğer spell'leri cekmeme yarar hem de dispel'i kullanırız gerektiginde. ama 3 cok fazla benim deck icin :(
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

ve bol bol dayak heralde... peki duel'lerin (kazansan da kaybetsen de) exp'i fln. artıyor mu ? yoksa 500-1000 arası kasmak daha mantıklı bir süre daha... ileri de oluruz 1k achv. orada duruyor

1k ya çıkma desteni çok iyi yapmadan. Ayrı bi kulvar. Sanki başka bir oyun oynuyorsun. Şöyle söyleyeyim, senin elo da ara sıra ilginç desteler gelip, ne olduğunu anlamadan yamultuyorlarsa seni, işte onlar 1k üstü eloya çıkmaya değer desteler :D.

hani ben 1k görmedim ama, videoları felan izlerken acayip tırstım. inanılmaz desteler var. İstersen twitch de 1k üstü oynayanların videolarına bir göz at. Onların destelerine kafa tutacak gibi hissediyorsan çık tabi.

edit: anti demişken şunlarda geçerli gördüğüm kadarıyla.
- karşı tarafın fortune kullanmasını engelleyen kart
- cosmic diye birşey. 2 nizinde elindeki kağıtları bıraktıyor, deste karıştırılıp herkese 5 er tane veriliyor.
- karşı tarafın eline bakıp, oradan bir tanesini mezara gönderme.
- dispell de önemli. Bundan emin değilim ama, üstlerine bir buff atıyorlar (aslında 2 tane). 1 tanesi o turn hasar almıyor, diğeri ise senin oyundaki yaratıklarının saldırmasını engelliyor.

yani ne desemki, belki yanlış izlenim edinmişte olabilirim. en temizi senin izleyip karar vermen :D. Bizide bilgilendirirsen iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:

necro'da discard a spell card, pick a spell card vardi amavs library'den mi graveyard'dan mi hatirlamiyorum.

graveyarddan cekiyosun.

Ayrica 1000e cik masticore oradan parayi kazan baktin olmuyor yeniliyosun az exp geliyor 10 kere surrender cek asagi dus herkesin yaptigi gibi orada level kas. yani cikabiliyosan ne ala.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda bug hile vs var mıdır yaşadığınız? bir keresinde 2 haven deck karşı karşıya geldik.

ben şarjıı olan 2-1-5 melee kartımı çekmiştim karşıda 3-2-5 fly- cin vardı. adama 2 kere saldırdım adamın canı gitmedi. üzerinde veya herosunca sağlanan herhangi bir buff, koruma yoktu. ondan sonra bıraktım oyunu :/
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

Welcome to duel of lamers :p dispell bulundurucaksın deckinde onlar için birde şu karşının büyülerini çalıp kullanmanı sağlıyan spell twistmiydi neydi o karttan.

Stone skin ve senin minionların vurmasını engelleyen fortuneları silip abanıcan yani

söylemesi ne kadar kolay dimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...