Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

ya bi sistemin bana verdigi starter deck uzerine 24k gold ve 225 seallik 5 pack acip desteye ekledim ama yapamadim. olan deck de gozukmuyo, create new deck diyip tum kartlari atiyorum icine 8 tane fortune cardin olmasi lazim diyo. nasi kart ekleriz mevcut decke guzel anlatim yapabilecek var mi? hala oyunu cozme asamasindayim ama icinden cikamadim.. help
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

ya bi sistemin bana verdigi starter deck uzerine 24k gold ve 225 seallik 5 pack acip desteye ekledim ama yapamadim. olan deck de gozukmuyo, create new deck diyip tum kartlari atiyorum icine 8 tane fortune cardin olmasi lazim diyo. nasi kart ekleriz mevcut decke guzel anlatim yapabilecek var mi? hala oyunu cozme asamasindayim ama icinden cikamadim.. help

Olay şu creature + skill + fortune = en az 50 tane olacak.
+
Fortune kartın 8 den fazla olmayacak

(emin değilim tabi :P) Kısaca, fazla kart koyuyorsundur desteye (tutmayabilir söylediğim şey :D )
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

abi friendlist e eklemeyi bulamadım.

millet ekliyor ama nasıl kabul edecegim?

körüm herhalde bildiğin...

Sağ üst köşedeki simgelerden en soldakine tıkla açılan pencerede friends kısmına gir o pencerede üstte küçük 2 kutucuk var friends tick lidir standart solunda request mi inites mı ne var ona tıkla sana invite gönderenleri görücen ordan kabul edebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

aynen, dün aksamdan beri kafayı yicektim ya, 14 olmus actıgım packlerle o yüzden olmuyomuş. çok sağolun

eheh abi kısaca yazalım tekrar biri daha sormuştu sanırım.

toplamda 8 event kartın olacak ne eksik ne fazla.

1 hero zaten şart.

spell + fortune + creature > 50 olmak zorunda.

en stabil deck, en stabil kart sayısı diye bir şey söz konusu değil, tek dikkat etmeniz gereken, yüksek costlu eklediğiniz kart sayısının en az yarısı kadar düşük costlu kartınızda olsun çıkabilecek.

ayrıca küçük bir tip;

duellerde kritik durumlar hariç sakın creature feda etmeyin, move atın bir şey atın, bırakın heronuz damage yesin, özellikle oyun başlarında. siz düzeninizi kurduktan sonra zaten heronuz bir daha damage yemez. creature feda ederseniz, hem bir düzen kuramaz, hemde karşıdaki elemanın kartlarını yerleştirişini izlersiniz :)

elosu sizden 150 yüksek biri gelirse karşınıza ve draftınız kötüyse zaman kaybetmeden surrender edin, max 16 elo falan gider, kazandığınız zaman ile telafi edersiniz.

swiss tournementa denk gelirseniz mutlaka oynayın bu arada, hem muhabbet iyi hem timer derdi yok herkes hızlı oynuyor süre sınırı olduğu için max :)

decke belki kullanırım ya 2 damage blocklamak için dediğiniz kartları eklemeyin bu arada, ben şuan 3 fortune kartı ile oynuyorum misal.
Sosyal ağlarda paylaş

500-600 arasi cakildim kaldim eziyorlar fena(mass damage ile) Para ile pack alaniniz var mi simdiye kadar ? 1400'luk box + ilerde void box mu alsam yoksa 3k'lik box'u mu alsam bilemiyorum.

Yoksa hic girmesem mi diye dusunuyorum cunku şu oyunda nefret ettigim sey her deck'in mass damage,mass destruction vurmasi. Ates de mass dmg vuruyor heaven da Su da.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz geç kaldım başlamakta ve yazmakta. insanların starter pack ile 3. campaignde takıldığını okudum. 3. 2. bossu alanı bi sürü yaratıkla doldurmuştu ki haven starter pack ile adamın elindeki deckteki kartları bitirerek geçtim :)

stronghold nasıl bir decktir öyle. adamların yaratıkları fena vuruyor. ben elimdeki gold ile 1 seallarla deckleri satın alayım boosterları sonraya saklayayım diyordum. yanlış mı yaparım? boostera mı yüklenmeli? şu water ın decki sadece seal ile satılıyor. en azından onu almalı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

o ne ki (bakayım netten :D)

olayı ne özet var mı? bende o tuş aktif değil henüz. O yüzden okuyamadım.

Netde ufak bir şey gördüm. Zirvedeki oyuncularamı paylaştırıyormuş bi ödülü. Peki benim gibi noob seviyesindeki oyunculara bir faydası var mı?

birde nereden öğrendin başlayacağını?
sitedeki haberler bölümü en son 30 nisanda güncellenmiş.
Event bölümü ise salı günü.

edit: turnuvalar bende aktif görünmüyor fakat jackpot için skor tablosu gelmiş. Orada yazana göre 2 maç oynanmış bile.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ilk etapta hearthstone için açtığımız sitemizde domain ve yapılanma değişikliğine gittik ve duel of champions'ı ekledik. 1-2 güne hearthstone için mevcut olan bütün deck builder & card db toolları duel of champions içinde mevcut olacak.

http://www.deckspot.net/

digital tcg/ccg'lere ilgi duyanları bekliyoruz

/shameless advert

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...