Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

yok orada çıksın zatende toplamda 5 hero gelecek işte bana üstte yazdığım eleman lazım, hani o olmasada duplicate çıkmasın herolar ya :/

en son 3 heroic pack aldım asıl accountumla 3 cassandram oldu, bende haven seçmiştim 4 cassandra, hayır nereme sokacağımı şaşırdım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

Eleonore biraz hayvan kart değil mi ya?

destemin en güzel kartı, kıymetlim, ama tek spelle gidiyor karşı taraf biraz şanslıysa.

eleonorela oyun aldığımı biliyorum durum 2-20 iken.

da ona kalırsa fireballda hayvan şimdi hakkını yemeyelim, hadi oda normal dersen armageddon hayvan ^^

var birsürü böyle güzel heyecanlı kart :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

kthxbye said:

Masticore said:

Kaede said:

mtg de 60ın ideal olmasına bir sürü etken var. burda öyle bi durum yok

kendinizi kısıtlandırmayın kart sayısı konusunda

ben orantı ile alakalı oldugunu biliyorum(öyle sandim yillarca). Bir kart istiyorsun (yani deck'in de ne cıkarsa cıksın oynarım diye birşey yok sonuçta bir kaç kart var onları draw yapman diger kartları draw yapmandan daha önemli) o yüzden 60 cok önemli 61 62 bile yapsan o orantı bozuluyor.

Onun içinde farklı bir olay var atıyorum 1 tane unique spell 1 tane unique minonun var, desteden bunları çekmeni sağlıyan kart tipleri var atıyorum bu kartlardan 1-2 tane yerleştiriyorsun yada desten hangi oranda büyükse, istatiksel olarak o kartı draw etme şansını istediğin gibi ayarlıyorsun

o oran nedir işte :) Birde tabi illa 1 kart olması gerekmez. Bu atıyorum 8-12 kart da olabilir, sonuçta combolar var geri kalan kartlar da daha etkisiz kartlardır.Biz ne kadar şişirirsek iyi kartların gelme oranı okadar azalır.

50-8= 42-1 hero=41 kartımız var,land yok. Nasil yapcaz simdi

magic için this http://www.kibble.net/magic/magic10.php (tabi bazı istisna deckler var ayrı )

Bir de şu cıktı. Hızlı acılmamı yavaşlatıyor ama 1,2 cost'lu creature'ı cok olanların agzını burnunu kırıyorum (şimdilik :))

http://i.imgur.com/QSg7XX5.jpg

piramit oldu da kusura bakmayın yorgunum biraz editliyemedim :P

nası o oran nedir hacı, sayısal değerleri örnek veriyorum: Misal sen diyorsun ki 50 kartlık decke odaklandım ben buildimi ona göre yaptım ve atıyorum oyun gidişatında 1 kartım var er yada geç o geliyor ve olması lazım (2 yada 3'e çıkar bu kart sayısını yada kaça istiyorsan anlatmak istediğim eline gelmesini istediğin kartların oranını aynı tutabiliyorsun nerdeyse) mesala 1 epic büyün var 50 lik destede ve 1 kart koyuyorsun spell seçtiren (çok abartmıyorsun bu fortune u çünkü 50 lik deste yaptığından zaten opsiyonun sınırlı). Sonra bakıyorsun ki overallde desten başarılı olsada düşük ihtimalde olsa marjinal taktik bulmuş bir gurup ve onu alamıyorsun, yenmen içinde aslında 1-2 spell yada fortune yada creature gerekiyor ama bu sefer 50 lik mükemmele yakın yaptığın deste bozuluyor.

Napıyorsun o gereken kartları attın 1-2 de orta kalite minion ekledin vesaire oldu kart sayın 74. şimdi o epic büyünün destede eline gelme şansın 50 de 2'ydi yani 25 te 1 (%4) (kendisi+o büyüyü eline getirebilen fortune kartı) 74 e 1 spell choose yaptıran fortune kartı daha koyuyorsun ne oldu o büyünün eline gelme şansı 75/3 yani 25 te 1 = %4 aynı oranı tutturdun %4 te ne demek sonsuz oyun sayısına vurduğunda 25 turn içinde %100 gelmesi demek.

Bunu 1 istediğin kart değil 5 istediğin kart yap istersen (must have) sayıları onlarla oranla. Spell içinde creature içinde fortune içinde bu kartlar var çünkü. Madem mükemmele yakın deck arıyorsun ve isminin altında MTG turnuva 1.cisi yazıyor benimde sana anlatmak istediğim sadece benim gördüğüm optimizasyonu istediğin gibi yapabiliyorsun deck hacmi artsada. MTG de sistem farklı olabilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Masticore said:

yeni campg. yok mu ? tutorial dahil toplam 3 tane vardı bitti.

yok abi 3 tane sonrası duel işte aynı hesap.

bana direk Kal-Azaar, Invoker of Agony lazım ya, olan account varsa 5 lira vereyim ^^

oyun betada sanırım şuan, eklenir yine campaign ama o kadar reward veriyor.

şimdi 3 sayfa önceye git seal gold olaylarına bak, sonra keşke deme, ben çok dedim :)

Yok bende ^^ valla . Ben heroic box alıcam işte 1400 olursa onun disinda da reinf. Pack alıp duruyorum. Bir yanlis yapiyormuyum bilmiyorum.

bu arada kart 59 mus yaw 59 min. toplamda 8+1 event ve hero
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

thxbye basım catlıyor fb macından sonra yazına cvp vericem ama oranları görünce yüzümü cevirdim şimdi asdasf

o title'i salla , turnuva yapalım dedik kazandım. Tunca yapıstırdı , geçiciydi perma. kaldı lol kendide yok ortalarda ztn

hahaha est hacı, aynı durumdayım bende :) yazdıktan sonra bile bidaha okuyamadım o derece :P
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Lectre said:

Masticore said:

yeni campg. yok mu ? tutorial dahil toplam 3 tane vardı bitti.

yok abi 3 tane sonrası duel işte aynı hesap.

bana direk Kal-Azaar, Invoker of Agony lazım ya, olan account varsa 5 lira vereyim ^^

oyun betada sanırım şuan, eklenir yine campaign ama o kadar reward veriyor.

şimdi 3 sayfa önceye git seal gold olaylarına bak, sonra keşke deme, ben çok dedim :)

Yok bende ^^ valla . Ben heroic box alıcam işte 1400 olursa onun disinda da reinf. Pack alıp duruyorum. Bir yanlis yapiyormuyum bilmiyorum.

bu arada kart 59 mus yaw 59 min. toplamda 8+1 event ve hero

doğru yapıyorsun abi zamanla istediğin deckler şekillenir. heroic boxada kasıyorsan sabırlı ol ama biraz bırakma hesabı sonrasında iyi olur baya.

bende aynını yapıyor altla
Sosyal ağlarda paylaş

gençler şimdi 2. campain bitti (orc invasion) pack'den inferno herosu dustu ve 77k gold ve 1.2k seal var. inferno'ya dönmek istiyorum. gold ile inferno deck mi alayım?

bir de bu adamlar parayı nerden kazanıyor? para vermeden shoptaki herşeyi alabiliyoruz sanırım.

ayrıca bu oyunu tanıtan arkadaşın da allah cezasını versin. steam'de binlerce dolarlık oyun duruyor bana f2p oyun oynatıyorsunuz..

şaka len şaka süper oyunmuş baya sardı.
Sosyal ağlarda paylaş

hep bu bombilo'nun suçu :D sanırım çok para kaygıları yok ama genede görüldüğü gibi olmayabilir (ubisoft publisher) sonuçta lolde de herşeye free ulaşılabiliyor ve son 2 senede sardım ben sadece ama 1 sene sonra lan adamlar hakediyor kozmetik bana bişi getirmesede hoş ve hakları var diye aldım mesala 5-6k riot point.

Ben takdir ediyorum böyle iş yapanları muhtemelen haaa seal ile güzel kart geliyor alayım bari diyen baya adam vardır bir şekilde alışveriş yapan vardır baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...