Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gizli Tehlike : CS'e dadanan kezbanlar

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

ayrıca evet dünyanın her yerinde yabancı erkek tercih sebebi maalesef. dediğin gibi bizim kezbanlar da fransız, ispanyol falan diye bayılıyo. herifleri tanımasam neyse, bildiğin apaçi, fikirtepe terk tipler. ama ispanyol. şimdi kabul etmek lazım, ben de şu tip bilgi kültürle finlandiyalı diye pazarlansam daha çok satarım, ha şu an da fena değil ama öyle yani
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ayrıca evet dünyanın her yerinde yabancı erkek tercih sebebi maalesef. dediğin gibi bizim kezbanlar da fransız, ispanyol falan diye bayılıyo. herifleri tanımasam neyse, bildiğin apaçi, fikirtepe terk tipler. ama ispanyol. şimdi kabul etmek lazım, ben de şu tip bilgi kültürle finlandiyalı diye pazarlansam daha çok satarım, ha şu an da fena değil ama öyle yani

forumdan kenshinin bir arkadaşı kendini öyle tanıtıp az kız kaldırmadı taksimden. halbuki bildiğin murat mı ne adamın adamı
Sosyal ağlarda paylaş

kuzenimin italyada erkek arkadaşı vardı.. adamın adı enzoydu ama adam tam bir enderdi.. ENDER!

ucundan italyanca fransızca fln öğrenin işte ingilizceyi de kötü ve aksanlı konuştunuz mu tamam oldu bu iş..

ama sakın düzgün ingilizce kullanmayın, ben henüz o tür ortamlarda iyi ingilizcesi olan akdenizli görmedim, ama kuzeylilerde nedense durum çok farklı
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:
yani kızın biri "taksimdeyim, yarım saat sonra gs lisesinin önünden beni alıp salsa yapcak bir yere götüren yok mu ? " yazıyor, arkasından bir turk gelip mesaj atınca pfff snn be slk modu acılıyor, öyle seziyorum ki sadece bu lafı diyebilmek icin oraya o mesajı atıyor kız

Şu ülkedeki kızlar kadar kaprisli kız yoktur diğer ülkelerde. Hepsi bulunmaz hint kumaşıi. Şu alttaki video durumu özetliyor:

http://www.youtube.com/watch?v=eVQkoPaCEbM
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

arkadaşlar caps istemişsiniz ve şimdi goldbaren gelip teknosa'daki fotoğrafımı koyacak asdsdfg. şaka bi yana finlandiya olmaz belki de dandik ispanyollardan çok da farklı değilsiniz çoğunluk olarak.

kendimi farklı tanıtma ihtiyacı duymuyorum. türküm yani. işine gelmeyen gelmesin arhadaşım.

lcwaikiki.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

counter strike diye geldim

+

Couchsurfing'in kuruluş ve hizmet amacı zaten farklı ülkelerden insanlar tanışsın, kaynaşsın, seyahat edişsin vs. idi. Ha Türkler işin içine girince (kadın-erkek fark etmiyor) sitenin formatı da biraz bozuluyor olsa gerek. Günümüz kezbanı da "dilini" geliştirmek isterken, karşısına bir Türk'ün çıkmasını istemiyor olabilir, vardır bir bildiği.
Sosyal ağlarda paylaş

Polgara said:
Couchsurfing'in kuruluş ve hizmet amacı zaten farklı ülkelerden insanlar tanışsın, kaynaşsın, seyahat edişsin vs. idi. Ha Türkler işin içine girince (kadın-erkek fark etmiyor) sitenin formatı da biraz bozuluyor olsa gerek. Günümüz kezbanı da "dilini" geliştirmek isterken, karşısına bir Türk'ün çıkmasını istemiyor olabilir, vardır bir bildiği.

Şunu demeye gelmiştim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

"nutella yerim" said:
yani kızın biri "taksimdeyim, yarım saat sonra gs lisesinin önünden beni alıp salsa yapcak bir yere götüren yok mu ? " yazıyor, arkasından bir turk gelip mesaj atınca pfff snn be slk modu acılıyor, öyle seziyorum ki sadece bu lafı diyebilmek icin oraya o mesajı atıyor kız

Şu ülkedeki kızlar kadar kaprisli kız yoktur diğer ülkelerde. Hepsi bulunmaz hint kumaşıi. Şu alttaki video durumu özetliyor:

http://www.youtube.com/watch?v=eVQkoPaCEbM

ohah harbi bir bakıma özet, yetersiz kalmış ama özet lan. gucci rush, mango, alttan çıtçıt gibi detaylar olmuş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Polgara said:

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...