Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

-Deno- said:

copry said:

İyiki de cihangire gittik di mi sdf

Bu arada o gece sevki ile senin hakkında açılıcak dalga topiclerini de ben engelledim , baban gelmiş almış falan ya

abi babam gandalf ilan edildi o aksam, sevki'ye de sorabilirsiniz.

cikamiyoduk ki mahsur kaldigimiz yerdrn, aninda polis ve a ke po devriyeleri geliyodu. sikerler dedim babamdan rica ettim geldi aldi beşimizi birden saganak yagmur altinda.

babam iyidir baya ya.

PAPİŞKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

haha ekrana tükürük sactim
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

copry said:

Bu arada o gece sevki ile senin hakkında açılıcak dalga topiclerini de ben engelledim , baban gelmiş almış falan ya

cikamiyoduk ki mahsur kaldigimiz yerdrn, aninda polis ve a ke po devriyeleri geliyodu. sikerler dedim babamdan rica ettim geldi aldi beşimizi birden saganak yagmur altinda.

babam iyidir baya ya.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/06/awwwww.gif
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

baya iyi comeback yaptim kabul et.

bi kere izmir'desin lan. hani ankara olsa kaale alıcam. sirf ben de varim demelik actin o zelloyu. agzini kirarim. iki cons ile kosunca direnisci mi oldun deyyus.

severim seni ama canimsin.

cons benle koştu

öyle bi laf ediyosun ki siz 50 metreden gaz yiyip kaçışırken burada ak gençlik kolları vardı polisle birebir kal. o kalkanı it gözlerinin içine bakarak polisi bir yandan cop yerken sonra gel bana ibiş ibiş konuş. işte bana ben daha çok gaz yedimcilik yaptırdın durduk yere pis herif. yazmıyoruz gelip buraya.

babişko nerde? geç mi kaldı? küçük beyin uykusu gelmiş huysuzlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

-Deno- said:

copry said:

babam iyidir baya ya.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/06/awwwww.gif

Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

-Deno- said:

baya iyi comeback yaptim kabul et.

bi kere izmir'desin lan. hani ankara olsa kaale alıcam. sirf ben de varim demelik actin o zelloyu. agzini kirarim. iki cons ile kosunca direnisci mi oldun deyyus.

severim seni ama canimsin.

cons benle koştu

öyle bi laf ediyosun ki siz 50 metreden gaz yiyip kaçışırken burada ak gençlik kolları vardı polisle birebir kal. o kalkanı it gözlerinin içine bakarak polisi bir yandan cop yerken sonra gel bana ibiş ibiş konuş. işte bana ben daha çok gaz yedimcilik yaptırdın durduk yere pis herif. yazmıyoruz gelip buraya.

babişko nerde? geç mi kaldı? küçük beyin uykusu gelmiş huysuzlanıyor.

lol ne tatlı sinirleniyosun.

50 metreden gaz yemek mi ? bitch please, degaj dikmişliğim var.

hayır olayın ciddiyetini kavramayan sizsiniz, kusura bakmayın ama az çok burda hanginiz napıyor şu son 1 aydır biliyoruz. eyvallah, hepimizin süper bir çabası var bu olaylar karşısında, duruşumuz belli ama baba meselesinin trollenmeyeceği hassassiyet de bir konu bu mesela.

olay pazar günü oluyor. tanımadığımız bir aile evinde 5 kişi kalıyoruz. ailenin bizi teslim etmeyeceğini bir yerden sonra anlasak da karşı komşuların ne cacık olduğu, ispikleyip ispiklemeyeceği belli değil. evin hemen önünde bir herifin sivil polis ebesini sikik sürüye sürüye götürmüş. şevki malı camdan baktığı için polisle göz göze gelmiş. ertesi gün 8.30'da gebze gibi allahın unuttuğu bir yere gitmem gerekiyor iş için. kalmışım cihangir'de, geçmem gereken yer anadolu yakası'nda kozyatağı. saat olmuş 11. 3 tane yanımda karşıya geçmesi gereken ama çözüm üretmeyen insan var. aşağı inince polis ve kazlıçeşme'den çıkıp gelmiş eli satırlı hülo'cular var. iki sokak maksimum sakin gidebiliyoruz.

bu koşullar altında yapılabilecek tek şey çatıdan çatıya atlayarak cihangir'den karaköy iskelesine gitmek, oradan bir leap of faith yapıp karşıya geçmek, ordan da otobüsle eve gitmek tek mantıklı çözüm yoluydu, babamdan yardım istemek dışında.

umarım aynı duruma düşmezsiniz ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

bu koşullar altında yapılabilecek tek şey çatıdan çatıya atlayarak cihangir'den karaköy iskelesine gitmek, oradan bir leap of faith yapıp karşıya geçmek, ordan da otobüsle eve gitmek tek mantıklı çözüm yoluydu, babamdan yardım istemek dışında.

umarım aynı duruma düşmezsiniz ne diyim.

Leap of Faith yapıp belediye otobüsüne binmek. Bi canlandır, çok iyi değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...