Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 MAYIS İŞÇİNİN VE EMEKÇİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN.

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

E tabi Taksim sembolik bir mekan gayet doğal. İnsanlar ayrıca inatlaşmıyor hakları olanı istiyorlar. Taksim'de inşaatı bahane göstermek insanları aptal yerine koymak bukadar basit. Çok rahat güvenlik önlemi alınabilirdi. Bukadar polisi şehirlerden uçakla, otobüsle, trenle getirmekten, koskoca TOMAları, panzerleri İstanbul'a yığmaktan daha ucuza gelirdi.

Adamlar ya benim dediğim olacak ya sürüneceksin diyor. Adamların dediğini yapmak uzlaşmak, sürünmek ise inatlaşmak oluyor. Ulan adam sana seçecek sunmuyor ki ? Vatandaşın anayasal hakkı olan ulaşım hakkını bile gasp ediyor devlet. Bak yukarda vermişler linki. Kovalıkları kız bir eve sığınmış polis girip içeride gaz bombası atıp kafatasını kırmış kız yoğun bakımda. Bir başkası silahın dipçiğini kafasına yemiş dikiş atılmış.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/gaz_bombasi_bir_gencin_kafatasini_kirdi_hayati_tehlikede-1131783

said:
Tarlabaşı’ndan Taksim’e çıkmaya çalışan lise son sınıf öğrencisi Dilan Alp, polisin müdahalesinden kaçarken bir eve sığındı. Polis, eve baskın yapıp gaz bombası attı. Gaz kapsülü Dilan’ın kafasına geldi. Kafatası kırılan Alp, Taksim İlkyardım Hastanesi’nde ameliyata alındı. Yanındaki arkadaşı Erol Pamuk ise polisin kafasına dipçikle vurması sonucu yaralandı, kafasına dikiş atıldı.

Al ne mal oldukları ortada polislerin. Bu 1 değil 2 değil. Kapalı alanda gaz bombası atmak ne demek ya. Hayır kapsülün bir insanı sakat bırakabileceği ve öldürebileceği daha önce yaşanmış olaylardan bir ders olmasına rağmen onu geçtim kapalı alanda gaz bombası atıp insanları boğarak öldürmeye çalışmak ne oluyor ? Adamlar TOMA'larla gazlı su sıkıyor, kimyasal su sıkıyor, içinde taş olan arıtılmamış suyu sıkıyor insanların üzerine, sırf yaralansınlar yüzleri gözleri patlasın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

EVIL_DeaD said:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10151473209258863

Bayram kutlanmasına izin vermeyip insanların üzerine tankla yürüyen devlete atılan taş az bile

adam gibi kutlama yapıolar da polis zevkle gidip dövelim şunlara su sıkalım falan dedi.
taşları olanlar öne geçsin. sapanlar için taş kırın falan ne arkadaş. bunun neresını savunuyorsun anlamıyorum. gidip senın dükkanını falan yağmalasınlar camlarını kırsınlar o zaman sen de zevk alırsın 1 mayıstan
Sosyal ağlarda paylaş

EVIL_DeaD said:

adam gibi kutlama yapıolar da polis zevkle gidip dövelim şunlara su sıkalım falan dedi.
taşları olanlar öne geçsin. sapanlar için taş kırın falan ne arkadaş. bunun neresını savunuyorsun anlamıyorum. gidip senın dükkanını falan yağmalasınlar camlarını kırsınlar o zaman sen de zevk alırsın 1 mayıstan

Tamam hocam pardon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...